«Олександрія» боролася на «Арені Львів»

28.11.2019 21:59

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА олександрійці під керівництвом екс-гравця львівських «Карпат» Володимира Шарана мінімально поступилися на «Арені Львів» німецькому «Вольфсбургу», продемонструвавши гідну гру.

«Олександрія» – «Вольфсбург» 0:1
Гол: Вегхорст (45+1, пен.)
«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Дубра, Бабогло, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Запорожан, Лучкевич (Задерака, 86), Ковалець (Безбородько, 39), Шастал (Третьяков, 55)
«Вольфсбург»: Кастеєльс, Тісеран, Брума, Брукс, Вілліам (Мбапу, 90), Гілавогі, Арнольд, Русійон, Віктор (Штеффен, 61), Вегхорст, Мехмеді (Клаус, 80)
У першому таймі команди періодично обмінювалися гострими моментами. Перед самісіньким свистком на перерву гості заробили пенальті (на думку арбітра, Каспар Дубра у власній штрафній площі порушив правила проти Ваута Вегхорста), який реалізував сам постраждалий – 0:1.

У другій 45-хвилинці футболісти «Вольфсбурга» намагалися подвоїти свою перевагу, однак надійно діяв у воротах уродженець Львова Юрій Паньків. Водночас олександрійці активно шукали щастя у володіннях суперника, але, на жаль, цього вечора Фортуна була не на їхньому боці…

Нагадаємо: «Олександрія» проводить домашні єврокубкові поєдинки на «Арені Львів», оскільки її рідний стадіон «Ніка» не відповідає нормам УЄФА. Це була заключна зустріч підопічних Володимира Шарана в місті Лева на груповому етапі Ліги Європи.

Хоч вони і не змогли вийти з групи, та все ж продемонстрували гідну гру в дебютному для себе євросезоні, здобувши симпатії львівських уболівальників.