Невдачі «Карпат» і «Львова»

30.11.2019 19:51

У 16-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги львівські команди зазнали «сухих» поразок з однаковим рахунком.

«Зоря» (Луганськ) – «Карпати» (Львів) 2:0
Голи: Вернидуб (54); Русин (87).
«Карпати»: Кудрик, Вакуленко, Кучер, Веремієнко (Гуцуляк, 79), Лях, Мартінс (Якимець, 75), Назарина, Ді Франко, Кльоц, Бойчук, Деда (Лейоус, 63)
У дебюті другого тайму Віталій Вернидуб ударом головою замкнув передачу партнера з кутового – 1:0. Незадовго до фінального свистка вихованець новояворівського і львівського футболу Назарій Русин подвоїв перевагу «Зорі» – 2:0. У наступному турі, в неділю, 8-го грудня, «карпатівці» в рідних стінах прийматимуть чернігівську «Десну».
ПФК «Львів» – СК «Дніпро-1» 0:2
Голи: Коркішко (15); Когут (61).
«Львів»: Сарнавський, Люлька, Борзенко, Братков, Татарков, Приймак (Богунов, 46), Мартан (Зубков, 72), Педро, Шина, Пернамбуко (Велвес, 77), Ренан
Дніпряни вийшли вперед уже на 15-ій хвилині: Дмитро Коркішко вдало зіграв на добиванні – 0:1. У другій половині зустрічі Ігор Когут після кутового отримав пас від партнера і довів справу до 0:2. В наступному турі, в неділю, 8-го грудня, футболісти «Львова» поїдуть у гості до «Маріуполя».