Підсумки сезону: МФК «Галичина» (Дрогобич)

02.12.2019 12:52

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із керівниками футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Юрій КУШЛИК, президент муніципального футбольного клубу «Галичина» (Дрогобич):

– Ми задоволені цим сезоном. Готувалися до Першої ліги Львівщини, проте обставини склалися так, що після 10-річної перерви повернулися в Прем'єр-лігу. У 2017-му році відновили команду завдяки вболівальникам, які звернулися до міського голови Дрогобича з відповідним проханням. Із підбором гравців, який у нас є, ми показали хорошу гру.

Наша команда – одна з наймолодших (середній вік близько 23-ох років), тож у чемпіонаті нам забракло стабільності. Футболісти трохи хвилювалися, таким чином у деяких матчах набили ґулі. Основа нашого колективу – вихованці футболу Дрогобиччини.

Можна швидко збудувати команду, залучивши значні кошти на досвідчених виконавців, і перемогти. Однак ми даємо дорогу своїм хлопцям, щоби діти, які приходять на футбол, бачили, що в міста є футбольне майбутнє, і розуміли, куди їм прагнути.

Наша молодь повинна набувати досвіду і наступного року старатися фінішувати в першій п'ятірці. Одразу помітно, що обласна Прем'єр-ліга – це суттєво вищий рівень у класі суперників, якості футбольних полів, арбітражу.

Якщо в першому колі були нарікання щодо рішень рефері, то у другому завдяки проведенню жеребкувань призначень арбітрів, яке ініціював Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко, ситуація змінилася на краще.

У Дрогобичі скучили за футболом. Я щиро вдячний уболівальникам за палку підтримку і тренерові Ігорю Височанському за роботу. Це досвідчений фахівець, котрий узявся за нелегку справу, адже виховати сильних гравців складніше, ніж запросити їх у команду.