Підсумки сезону: «Локомотив» (Рава-Руська)

03.12.2019 14:12

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із керівниками футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Андрій ГАЛАС, президент «Локомотива» (Рава-Руська):

– На старті сезону поставили перед командою завдання – фінішувати в першій п'ятірці, але на екваторі сезону зрозуміли, що цьогоріч нам це не під силу. Також нам принципово було завершити чемпіонат вище від нашого суперника в дербі Жовківського району «Юності» (Гійче), однак гійченці випередили нас.

Ні до кого не маю претензій, хлопці боролися. На жаль, утрачали очки в поєдинках, де повинні були їх набирати. В нас найбільш вікова команда у Прем'єр-лізі Львівщини, тому плануємо омолоджувати склад. Як на мене, найяскравішими нашими іграми були матчі з Миколаєвом і Верхньою Білкою в першому колі, хоч ми в них поступилися, але продемонстрували непоганий футбол, і домашня зустріч із новояворівським «Гірником», з яким розписали мирову 1:1.

Я вдячний за сезон головному тренеру Романові Самчуку, футболістам, насамперед нашим досвідченим гравцям: «дєдулі» Ігорю Краївському, Романові Личаку, Володимиру Лабі, Олександру Махинці, які попри будь-які труднощі вели «Локомотив» уперед. Дякую відданим уболівальникам за підтримку!