Підсумки сезону: «Енергетик» (Добротвір)

06.12.2019 16:25

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із керівниками футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Володимир КРУПА, президент «Енергетика-Рочина» (Добротвір):

– У нас молодий колектив. Саме на молодь ми робимо ставку. В ході сезону нас спіткали кадрові проблеми, оскільки деякі футболісти основи залишили команду. Однак попри труднощі хлопці старалися гідно зіграти на високому рівні. Хочемо залишитися на наступний сезон у Прем'єр-лізі Львівщини і поборотися за місце в середині турнірної таблиці.

Подальші наші перспективи стануть відомі після Нового року. Добротвір – маленьке містечко, але тут дуже люблять футбол, люди приходять на стадіон, аби підтримати своїх улюбленців. Цьогорічний обласний чемпіонат надзвичайно цікавий, адже до останнього «Миколаїв» і «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок боролися за чемпіонство. Їхня очна вирішальна дуель стала справжнім святом для вболівальників.

Завдяки Федерації футболу Львівської області вболівальники могли бачити центральні поєдинки у прямій телетрансляції. Рівень організації футбольних змагань у нашому регіоні суттєво виріс – і це чудово!