7 грудня у спорткомплексі Електрон пройшли змагання "Кубок Талантів" серед дитячих команд 2010 року народження. За Кубок змагалися 14 команд, що були розподілені на 2 підгрупи. Кращі дві команди з підгруп розіграли між собою право на участь у Великому Фіналі, що пройде наприкінці грудня.
Група А
1 | Галичина-1 |
2 | Муроване |
3 | СФК Янів |
4 | Прогрес |
5 | Львів-2 |
6 | Динамо-1 |
7 | Клуб Лева-2 |
Група Б
1 | Львів-1 |
2 | Стрий |
3 | Карпати |
4 | Ватра |
5 | Клуб Лева-1 |
6 | Галичина-2 |
7 | Динамо-2 |
Календар матчів:
Поле 1
14.00 Клуб Лева-2 - Муроване 5-0
14.20 Динамо-1 - Янів 0-4
14.40 Львів-2 - Прогрес 0-1
15.00 Динамо-1 - Муроване 2-0
15.20 Галичина-1 - Прогрес 1-1
15.40 Львів-2 - Янів 0-2
16.00 Галичина-1 - Клуб Лева-2 1-0
16.20 Львів-2 - Муроване 4-2
16.40 Прогрес - Янів 3-0
17.00 Клуб Лева-2 - Динамо-1 3-0
17.20 Галичина-1 - Янів 1-2
17.40 Прогрес - Муроване 3-0
18.00 Галичина-1 - Динамо-1 5-0
18.20 Клуб Лева-2 - Львів-2 1-0
18.40 Янів - Муроване 4-1
19.00 Клуб Лева-2 - Прогрес 0-0
19.20 Галичина-1 - Муроване 2-0
19.40 Динамо-1 - Львів-2 3-1
20.00 Клуб Лева-2 - Янів 0-2
20.20 Галичина-1 - Львів-2 3-1
20.40 Динамо-1 - Прогрес 2-2
21.00 1/2 фіналу СФК Янів - Динамо-1 3-0
Команда | В | Н | П | О | |
1 | СФК Янів | 6 | 0 | 0 | 18 |
2 | Галичина-1 | 4 | 1 | 1 | 13 |
3 | Клуб Лева-2 | 3 | 1 | 2 | 10 |
4 | Прогрес | 2 | 3 | 1 | 9 |
5 | Динамо-1 | 2 | 1 | 3 | 7 |
6 | Львів-2 | 1 | 0 | 5 | 3 |
7 | Муроване | 0 | 0 | 6 | 0 |
Поле 2
14.00 Динамо-2 - Стрий 0-2
14.20 Галичина-2 - Карпати 0-1
14.40 Клуб Лева-1 - Ватра 0-2
15.00 Галичина-2 - Стрий 0-4
15.20 Львів-1 - Ватра 1-5
15.40 Клуб Лева-1 - Карпати 1-2
16.00 Львів-1 - Динамо-2 0-4
16.20 Клуб Лева-1 - Стрий 1-3
16.40 Ватра - Карпати 3-2
17.00 Ватра - Стрий 0-0
17.20 Львів-1 - Карпати 3-0
17.40 Динамо-2 - Галичина-2 0-0
18.00 Львів-1 - Клуб Лева-1 1-2
18.20 Динамо-2 - Карпати 1-0
18.40 Галичина-2 - Ватра 3-1
19.00 Львів-1 - Галичина-2 1-2
19.20 Карпати - Стрий 0-3
19.40 Динамо-2 - Клуб Лева-1 0-0
20.00 Львів-1 - Стрий 2-3
20.20 Динамо-2 - Ватра 3-1
20.40 Галичина-2 - Клуб Лева-1 0-5
21.00 1/2 фіналу Стрий - Галичина-1 3-1
№ | Команда | В | Н | П | О |
1 | Стрий | 5 | 1 | 9 | 16 |
2 | Динамо-2 | 3 | 2 | 1 | 11 |
3 | Ватра | 3 | 1 | 2 | 10 |
4 | Клуб Лева-1 | 2 | 1 | 3 | 7 |
5 | Галичина-2 | 2 | 1 | 3 | 7 |
6 | Карпати | 2 | 0 | 4 | 6 |
7 | Львів-1 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Право на участь у Фіналі Кубку Талантів здобули команди СФК Янів та Скала Стрий