КУБОК ТАЛАНТІВ 2009 р.н. Календар матчів

11.12.2019 15:38

КУБОК ТАЛАНТІВ 2009 р.н.

У дитячому турнірі взяли участь 16 команд, що були розподілені на 4 групи. За підсумками змагань визначились дві команди - фіналісти Кубку Талантів.

Група А

1. Галичина-1 Львів                  9

2. СФК Янів Івано-Франкове   6

3. СК Леви Львів                         3

4. Динамо-1 Львів                       0

Група Б

1. Академія футболу Самбір   9

2. Галичина-2 Львів                  6

3. NO LIMITS Львів                     1

4. Динамо-3 Львів                       1

Група В

1. Скала-1 Стрий                        9

2. ФК Львів білі                          6

3. Динамо-2 Львів                        3  

4. ДЮСШ Муроване                    0

Група Д

1. ДЮСШ Мостиська                 9

2. ФК Львів сині                         6

3. Сихівські Ангели Львів            3

4. Скала-2 Стрий                         0


14 грудня - субота

14.00 Динамо-1 Львів - СФК Янів Івано-Франкове 0-5

14.00 Галичина-1 Львів - СК Леви Львів 1-0


14.22 Динамо-3 Львів - NO LIMITS Львів 2-2

14.22 Академія футболу Самбір - Галичина-2 Львів 1-0


14.44 Динамо-1 Львів - СК Леви Львів 0-7

14.44 Галичина-1 Львів - СФК Янів Івано-Франкове  4-0


15.06 Динамо-3 Львів - Галичина-2 Львів 0-2

15.06 Академія футболу Самбір - NO LIMITS Львів 3-1


15.28 Динамо-1 Львів - Галичина-1 Львів 0-12

15.28 СК Леви Львів - СФК Янів Івано-Франкове 0-3


15.50 Динамо-3 Львів - Академія футболу Самбір 0-5

15.50 Галичина-2 Львів - NO LIMITS Львів 4-0


16.12 Стиковий матч А4 - Б3 Динамо-1 Львів - NO LIMITS Львів 0-1

16.12 Стиковий матч А3 - Б4 СК Леви Львів - Динамо-3 Львів 0-2


16.34 1/4 фіналу А1 - Б2  Галичина-1 Львів - Галичина-2 Львів 6-0

16.34 1/4 фіналу А2 - Б1 СФК Янів Івано-Франкове - Академія Самбір 2-2, пен.1-2


16.56 Стиковий матч NO LIMITS Львів - Динамо-3 Львів 1-6

16.56 Стиковий матч Динамо-1 Львів - СК Леви Львів 0-2


17.18 1/2 фіналу  Галичина-1 Львів - Академія Самбір 3-0


17.40 Скала-1 Стрий - ДЮСШ Муроване 8-0

17.40 Динамо-2 Львів - ФК Львів білі 0-3


18.02 Скала-2 Стрий - ФК Львів сині 0-4

18.02 ДЮСШ Мостиська - Сихівські Ангели Львів 5-2


18.24 Скала-1 Стрий - ФК Львів білі 4-1

18.24 Динамо-2 Львів - ДЮСШ Муроване 1-0


18.46 Скала-2 Стрий - Сихівські Ангели 4-5

18.46 ДЮСШ Мостиська - ФК Львів сині 2-1


19.08 Скала-1 Стрий - Динамо-2 Львів 3-1

19.08 ДЮСШ Муроване - ФК Львів білі 0-1


19.30 Скала-2 Стрий - ДЮСШ Мостиська 1-2

19.30 Сихівські Ангели Львів - ФК Львів сині 0-3


19.52 Стиковий матч В4 - Д3 ДЮСШ Муроване - Сихівські Ангели 0-1

19.52 Стиковий матч Д4 - В3 Динамо-2 Львів - Скала-2 Стрий 1-4

  

20.14 1/4 фіналу В1 - Д2 Скала-1 Стрий - ФК Львів сині 1-1 пен.1-2

20.14 1/4 фіналу Д1 - В2 ДЮСШ Мостиська - ФК Львів білі 2-1

 

20.36 Стиковий матч Сихівські Ангели - Скала-2 Стрий 1-2

20.36 Стиковий матч ДЮСШ Муроване - Динамо-2 Львів 1-1 пен.6-7


20.58 1/2 фіналу ДЮСШ Мостиська  - ФК Львів сині 2-3

20.58 Скала-1 СтрийФК Львів білі 1-1 пен. 2-1


Фінальні матчі відбудуться в спортивному залі СКА - 27 грудня, п'ятниця. У віковій групі 2009 р.н. кубок розіграють команди Галичина-1 Ліьвів і ФК Львів-сині.