Турнір пам'яті Володимира Вараксіна серед дітей 2009 р.н.

04.01.2020 15:29

Календар традиційного турніру 

пам'яті Володимира Вараксіна

серед команд 2009 р.н.

04 січня – субота

Стадіон Сокіл

13.00          ФК Львів білі – Лідер Звенигород 7:0 Голи: Стецура Михайло (два), Мриглод Роман, Думич Олександр (три), Маковей Остап.

13.00          Галичина-2 Львів – СДЮШОР-4 Львів 0:2 Голи: Кіт Ігор, Єзерський Лука

13.40          ФК Львів сині – ДЮФК Юність Борислав  1:0 Гол: Кошлєв Матвій            

13.40          Галичина-1 Львів – Рух Винники 2:4 Голи: Швець Руслан, Нагірний Віталій – Пітула Устим (два), Врецьона Остап, Свидницький Богдан

14.20          ФК Львів білі – Карпати-2009-1 Львів 0:1 Гол: Михайлюк Дем'ян

14.20          Галичина-2 Львів – Лідер Звенигород 5:0 Голи: Кленик Олександр (два), Бойко Анатолій, Скрибінець Матвій, Бобко Назар.

15.00          ФК Львів сині – Карпати-2009-2 Львів 0:1. Гол: Юзва Ростислав

15.00          Галичина-1 Львів – ДЮФК Юність Борислав 6:0 Голи: Рудько Назар, Коман Семен (три), Швець Руслан, Нагірний Віталій.

15.40          Галичина-2 Львів – Карпати-2009-1 Львів 0:10 Голи: Жук Сергій, Москвітін Максим, Граціан Марко (два), Чень Максим, Чайка Максим (три), Березович Данило, Михалюк Дем'ян.

15.40          СДЮШОР-4 Львів – Лідер Звенигород 7:0 Голи: Кіт Ігор (два), Адаменко Арсен (два), Ліб Єгор (два), Малер Максим

16.20          ФК Львів сині – Галичина-1 Львів 1:2 Голи: Кошлєв Матвій – Коман Семен (два)

16.20          Рух Винники – ДЮФК Юність Борислав 2:0 Голи: Верцьона Остап, Пітула Устим.

17.00          ФК Львів білі – СДЮШОР-4 Львів 3:0 Голи: Михайлик Матвій, Стецура Михайло, Гук Максим.

17.00          Карпати-2009-1 – Лідер Звенигород 12:0 Голи: Михалюк Дем'ян, Березович Данило (два), Ущапівський Назар, Граціан Марко (чотири), Громяк Олексій (два), Чайка Максим, Жук Сергій.

17.40          ФК Львів сині – Рух Винники 0:3 Голи: Свидницький Богдан, Патрило Віталій, Романчук Ростислав,

17.40          Карпати-2009-2 Львів – ДЮФК Юність Борислав 1:4 Голи: Драбик Захар – Гришко Тарас (два), Юськів В., Демків Артем,

05 січня – неділя

Стадіон імені Богдана Маркевича Винники

13.00          ФК Львів білі – Галичина-2 Львів 4:0 Голи: Гринько Богдан (чотири).

13.00          Карпати-2009-1 Львів – СДЮШОР-4 Львів 7:0 Голи: Шкварко Денис, Граціан Марко, Чайка Максим, Москвітін Максим (три), Хитрун Олег.

13.40          Галичина-1 Львів – Карпати-2009-2 Львів 1:0 Гол: Швець Роман

13.40          Рух Винники – ДЮФК Юність Борислав 1:0 Гол: Демчина Олег


Становище команд 


Група А

очки

1

Карпати-2009-1 Львів 

12

2

ФК Львів білі 

9

3

СДЮШОР-4 Львів 

6

4

Галичина-2 Львів 

3

5

Лідер Звенигород 

0


Група Б

очки

1

Рух Винники

12

2

Галичина-1 Львів

9

3

ДЮФК Юність Борислав

3

4

ФК Львів сині

3

5

Карпати-2009-2 Львів

3



Матч за 9 місце  Карпати-2009-2 Львів –  Лідер Звенигород 3:0 (+/-)

14.20          Матч за 5-8 місце А3 – Б4 СДЮШОР-4 Львів – ФК Львів сині 0:0 пен. 1:2

14.20          Матч за 5-8 місце Б3 – А4 ДЮФК Юність Борислав – Галичина-2 Львів 5:0 Голи: Юськів В., Гришко Тарас, Мойсиєвич Арсен, Максимович Сергій, Дорофєєв Матвій.

15.00          1/2 фіналу А1 – Б2 Карпати-2009-1 Львів – Галичина-1 Львів 2:0 Голи: Граціан Марко-2

15.00          1/2 фіналу Б1 – А2 Рух Винники – ФК Львів білі 0:1 Гол: Гринько Богдан

15.40          Матч за 5-6 місце ДЮФК Юність Борислав – ФК Львів сині 0:1 Гол: Звоздицький Андрій

15.40          Матч за 7-8 місце СДЮШОР-4 Львів – Галичина-2 Львів 2:0 Голи: Кіт Ігор, Єзерський Лука

16.20          Матч за третє місце Рух Винники – Галичина-1 Львів 0:1 Гол: Коман Семен

16.20          ФІНАЛ Карпати-2009-1 Львів – ФК Львів білі 3:0 Голи: Михалюк Дем'ян, Граціан Марко, Жук Сергій


Команди в турнірі посіли такі місця:

1. Карпати-2009-1 Львів

2. ФК Львів білі

3.Галичина-1 Львів

4. Рух Винники

5. ФК Львів сині

6. ДЮФК Юність Борислав

7. СДЮШОР-4 Львів

8. Галичина-2 Львів

9. Карпати-2009-2 Львів

10.Лідер Звенигород


Команди призери нагороджені кубками та медалями. Крім того, нагороджені юні футболісти в індивідуальних номінаціях.

Кращі бомбардири:

1. Граціан Марко (Карпати-2009-1 Львів) - 10 голів.

2. Коман Семен (Галичина-1 Львів) - 6 голів.

3. Чайка Максим (Карпати-2009-2 Львів - 5 голів.


Кращий гравець: Михалюк Дем'ян (Карпати-2009-1 Львів)

Кращий воротар: Бішко Захар (Рух Винники)

Кращий захисник: Семенович Артем (ФК Львів білі)

Кращий нападник: Коман Семен (Галичина-1 Львів)