Учасники Меморіалу Юста-2020 на 13.01.

13.01.2020 11:59

До вашої уваги попередній склад учасників (згідно з рейтингом, станом на 13-те січня) щорічного, вже 21-го за ліком масштабного товариського турніру пам'яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста під егідою Львівської Асоціації футболу, початок якого заплановано на 24-те січня.

  1. ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга);

  2. «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);

  3. ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);

  4. СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);

  5. «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);

  6. ЛСК «Погонь» (Львівська Асоціація футболу);

  7. «Гірник» Новояворівськ (Львівська Асоціація футболу);

  8. СФК «Самбір» (Львівська Асоціація футболу);

  9. МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);

  10. «Юність» Куликів/Гійче (Львівська Асоціація футболу); 

  11. «Агрон» Великогаївська об'єднана територіальна громада, Тернопільська обл. (Асоціація аматорського футболу України);

  12. ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);

  13. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір (Львівська Асоціація футболу);

  14. CКК «Пісочна» (Львівська Асоціація футболу);

  15. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);

  16. «Сокіл» Золочів (Львівська Асоціація футболу);

  17. «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);

  18. ФОК «Городок» (Львівська Асоціація футболу);

  19. СК «Нафтовик» Борислав (Львівська Асоціація футболу);

  20. ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);

  21. «Сокіл» Сокільники (Львівська Асоціація футболу);

  22. «Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу);

  23. «Лео-Кераміка» Львів/Неділиська (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  24. «Легінь» Брюховичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  25. «Сокаль-Датський текстиль» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  26. «Стрілець» Стрілки (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  27. «Тартак» Підбуж (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  28. «Карпати» Кам’янка-Бузька (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  29. «Сокіл» Великі Глібовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  30. «Вишня» Судова Вишня (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  31. «Жупан» Винники (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  32. ФК «Пустомити» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  33. ФК «Вовчатичі» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  34. «Старт» Розворяни (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  35. «Ураган» Перемишляни (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  36. «Сокіл» Дуліби (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  37. «Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  38. «УГВ-Сервіс» П'ятничани (Кубок чемпіонів Львівської області);

  39. «Темп» Гірське (Кубок чемпіонів Львівської області);

  40. УФК «Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  41. «Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  42. ФК «Львів U-17» (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  43. «Динамо U-19» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  44. СДЮШОР-4 U-17 Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  45. «Нива» Арламівська Воля (Федерація футболу Мостиського району);

  46. «Газовик» Угерсько (Федерація футболу Стрийського району);

  47. «Зоря» Керниця (Федерація футболу Городоцького району);

  48. «Нива» Дубляни (Федерація футболу Жовківського району);

  49. «Шпіляри» Львів.

Зареєструватися для участі в цьому турнірі й отримати детальну інформацію можна за номером телефону: (097) 953-44-91 (Андрій Смольський).

Меморіал Ернеста Юста – щорічний наймасовіший в Україні товариський футбольний турнір, матчі якого відбуваються в зимове міжсезоння (впродовж січня-березня). Його традиційно з 2000-го року проводить Львівська Асоціація футболу, таким чином вшановуючи пам'ять найвидатнішого тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста. Під його керівництвом «карпатівці» в серпні 1969-го року завоювали Кубок СРСР, ставши першим і єдиним колективом не з вищого ешелону, якому це вдалося.

За свою вже понад 20-річну історію цей турнір набув значної популярності. Відповідно кількість його учасників щороку зростає. За трофей змагаються професіональні й аматорські команди не лише зі Львівщини, а й з інших регіонів нашої країни.

Найбільше команд зіграло на Меморіалі Ернеста Юста у 2017-му році – 60. У 2020-му очікується щонайменше 50 учасників цих міжсезонних змагань.

Завдяки Меморіалу Юста футболісти мають хорошу можливість підготуватися до нового сезону у протистояннях із міцними суперниками.  Матчі відповідного турніру відбуваються на штучних футбольних полях: «Сокіл», «Академія футболу», «Школяр» у Львові, стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках та на «Арені-Довге» в Довгому Стрийського району.

Поєдинки Меморіалу Ернеста Юста відвідують чимало вболівальників, які палко підтримують гравців. З ініціативи Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка запроваджено пряму телетрансляцію фіналу цього турніру з передматчевими і післяматчевими ввімкненнями, що збирає перед екранами значну аудиторію.  

Загалом у цих міжсезонних змаганнях перемагали 13 команд: «Рух» (Винники, 4 рази), «Рава» (Рава-Руська, 3), «Скала» (Стрий), «Карпати» (Кам'янка-Бузька) – по 2 рази, по разу вигравали «Динамо» (Львів), «Карпати» (Львів), «Нафтовик» (Долина, Івано-Франківська область), «Нива» (Тернопіль), «Галичина» (Львів), «Шахтар» (Червоноград), «Кар'єр» (Торчиновичі), «Юність» (Верхня Білка), СКК «Демня».