Олександр ШЕВЧЕНКО: «Закликаю вболівальників підтримати молодіжну збірну України!»

14.01.2020 14:54

Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко вже не вперше приємно дивує львів'ян. Саме з його ініціативи 31-го березня Львів знову прийматиме молодіжну збірну України (U-21), яка цього дня в рамках відбору до Євро-2021 на «Арені Львів» поміряється силами з Північною Ірландією.

– В цьому питанні мене підтримали президент Української асоціації футболу Андрій Павелко і всі, хто долучається до роботи нашої молодіжної збірної, – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ Олександр Якович. – Після поєдинку з Данією, що відбувся торік у листопаді на «Арені Львів», головний тренер української молодіжки Руслан Ротань і гравці відзначили, що львів'яни вміють гаряче підтримувати улюблені команди.

Так, перший тайм протистояння з данійцями вийшов невдалим для «синьо-жовтих», однак після перерви наші збірники, відчувши шалену підтримку трибун, побігли вперед і завдяки самовіддачі довели відставання в рахунку до мінімуму. До слова, Руслан Петрович неодноразово робив компліменти Львову і львів'янам, наголошуючи, що хотів би всі зустрічі проводити в місті Лева.

Окрім того, що Львів славиться вболівальниками, працівники Львівської Асоціації футболу чітко виконують свою роботу. Представники УАФ завжди відзначають, що у Львові все налагоджено і правильно працює.  

На матч із данійцями прийшло понад 17 тисяч уболівальників. І це восени, коли погода не надто тепла, а тепер молодіжка гратиме наприкінці березня, в більш тепліший період. Чи вдасться Львову побити цей рекорд відвідуваності поєдинків молодіжної збірної України? Тут усе залежить від львів'ян, від того, чи повірять вони в команду Руслана Ротаня.

Я прошу кожного, хто любить футбол, прийти на «Арену Львів» підтримати наших хлопців у дуелі з доволі непростим суперником – Північною Ірландією. Потрібно показати ірландцям, як ми вміємо вболівати!

Робитимемо все для того, аби вхід на стадіон знову був вільний. Як і торік, запросимо на матч молодіжної збірної України якомога більше дітей і молоді: вихованців футбольних шкіл, клубів, академій, дітлахів із дитячих будинків, школярів, студентів, адже такий крок дає поштовх розвитку і популяризації футболу серед молодого покоління.

Сподіваюся, львівські вболівальники, як завжди, гаряче підтримають «синьо-жовтих», і наші хлопці здобудуть позитивний результат.