У «Львова» новий наставник воротарів

16.01.2020 15:36

Новим тренером голкіпером головної команди професіонального футбольного клубу «Львів» став Вадим Деонас. Він замінив на цій посаді Тараса Гребенюка, який перейшов у львівський «Рух».

«Ми з ним навчалися на отримання тренерської PRO-ліцензії. Знаю його лише з найкращої сторони – як професійні якості, так і людські. І статистика показує, що він досвідчений фахівець та вміє працювати з гравцями рівня Прем’єр-ліги.

В нас з ним хороше взаєморозуміння. Я радий, що Вадим прийняв нашу пропозицію. Сподіваюся, що наші воротарі теж отримають задоволення від роботи з ним», – прокоментував це призначення головний тренер львівської команди Єгіше Мелікян.

Вадим Деонас уже познайомився з колективом і своїми прямими підопічними – воротарями команди Богданом Сарнавським та Олександром Бандурою, повідомляє інформаційна служба ПФК «Львів».

«Це клуб, який грає в Прем’єр-лізі, тож тут є всі необхідні для роботи умови. До цього знав Богдана Сарнавського, а Бандура – досвідчений голкіпер. Обоє високого рівня. Тож працювати з ними двома – цілковите задоволення. Ми зробимо все, щоб їхній рівень лише зростав», – заявив після представлення Вадим Деонас.