Підготовка інструкторів тренерських курсів

22.01.2020 16:30

На кафедрі футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся навчальний семінар для інструкторів Львівської Асоціації футболу, які здійснюють у нашому регіоні навчання тренерів за програмою В-диплому УЄФА.

– У грудні ми провели аналогічний семінар для осіб, які навчаються за програмою В-диплому УЄФА. Ми перейшли до так званого інтерактивного навчання. Вже минули часи, коли лектор виходив до трибуни, зачитував лекцію, а слухачі її записували. Під час теоретичних занять має бути діалог між лектором і слухачами, які з метою покращення ефективності навчального процесу діляться на мікрогрупи. За кожною мікрогрупою закріплюється інструктор із відповідним досвідом.

Саме з такою схемою, а також з єдиними критеріями оцінювання здобутих знань ми ознайомили учасників сьогоднішнього семінару. В лютому плануємо запросити їх на розширений семінар до Києва, – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ керівник Центру ліцензування Української асоціації футболу Валерій Шамардін.

Нагадаємо: Навчальний центр Львівської Асоціації футболу реалізовує курси з навчання тренерів за програмою В-диплому УЄФА та С-диплому УАФ.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.