Олександр ШЕВЧЕНКО: «Меморіал Юста обіцяє багато цікавої боротьби»

23.01.2020 14:19

В середу, 22-го січня, матчем між «Темпом» (Гірське) та «Ураганом» (Раденичі) розпочався 21-ий за ліком масштабний товариський зимовий турнір пам'яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста.

У розмові з інформаційним центром ЛАФ Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко розповів про його особливості.

– Цьогоріч у традиційному Меморіалі Ернеста Юста візьме участь рекордна кількість команд – 64, серед яких є гості з інших областей, – зазначив Олександр Якович. – Охочих позмагатися за відповідний трофей було ще більше, але, на жаль, теперішній формат змагань не дозволив залучити всіх.

Це свідчить про те, що футбол Львівщини перебуває на високому рівні, а Меморіал Юста стрімко набуває популярності. Дякую своїй команді за сумлінне виконання роботи в цьому напрямку!

Претендентів на перемогу багато. Попереду цікава боротьба, в ході якої переможе найсильніший.

– Олександре Яковичу, цього року з'явилася ще одна локація для проведення поєдинків турніру пам'яті Ернеста Юста – стадіон «Школяр», що належить Спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву №4 міста Львова.
– Львівська міська рада реконструювала один зі стадіонів СДЮШОР-4, встановивши штучне покриття, на якому відбуватимуться різноманітні футбольні змагання як серед дорослих, так і серед дітей. Це дуже важливо.

Сподіваюся, міська влада на цьому не зупиниться і зробить там іще стадіон із натуральним газоном. Спортивна інфраструктура Львова і Львівщини розвивається. Ми всіляко сприяємо цьому процесу.

– Надійний партнер Львівської Асоціації футболу компанія «Favbet» також долучається до організації Меморіалу Юста-2020.
– Приємно, що люди, які підтримують професіональні футбольні клуби, водночас від душі роблять усе і для розвитку футболу у Львівській області. Завдяки їхній фінансовій підтримці вболівальники зможуть побачити прямі телевізійні трансляції півфінальних і фінальної ігор турніру пам'яті Ернеста Юста.

Телебачення і соціальні мережі – ефективні засоби для популяризації футболу. Я щиро вдячний нашим партнерам і спонсорам за допомогу!