Перший гол Меморіалу Юста-2020

23.01.2020 14:58

Автором першого гола на цьогорічному, вже 21-му за ліком масштабному зимовому товариському турнірі пам'яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста під егідою Львівської Асоціації футболу став 26-річний лівий півзахисник «Темпа» з Гірського Миколаївського району Володимир Кадюк.

На фото: Володимир Кадюк.На 9-ій хвилині матчу з «Ураганом» (Раденичі, Мостиський район) на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках він відкрив рахунок, результативно зігравши на добиванні після удару партнера по команді Олега Петрика – 1:0.

Невдовзі «ураганівці» відновили рівновагу. Та ще до перерви Володимир Кадюк оформив дубль: відібрав м'яч у захисника і реалізував вихід один в один із голкіпером, влучно пробивши в дальній кут воріт – 2:1. У другому таймі колектив із Миколаївщини довів справу до 3:1.

«Звісно, я радий, що двічі забив і допоміг своїй команді стартувати на Меморіалі Юста з перемоги. Це додало впевненості в собі й апетиту до нових голів. Відчуваю себе в силі, стараюся доводити на футбольному полі, що гідний грати в основі», – зазначив Володимир у розмові з інформаційним центром ЛАФ.

Для нього футбол – хобі. Цим видом спорту Володя самостійно займається з 16-ти років. На районному рівні пограв за «Зорю» з рідних Бортників Жидачівського району, на обласному – за ФК «Ходорів» та «Бори» (Бориничі).

Торік восени Кадюк поповнив ряди «Темпа» (Гірське), який як чинний срібний призер чемпіонату вищої ліги Миколаївського району виступає в Кубку чемпіонів Львівщини. В березні «темпівці» зіграють у чвертьфіналі цього традиційного турніру Львівської Асоціації футболу. Вони прагнуть здобути трофей у цих змаганнях, а Меморіал Ернеста Юста розглядають як хорошу можливість підготовки до нового сезону.На фото: «Темп» (Гірське) радіє перемозі над «Ураганом» (Раденичі) у стартовому матчі Меморіалу Ернеста Юста-2020.
Strypa Marian 23.01.2020 15:11