Бандура не гратиме у «Львові»

23.01.2020 17:09

Професіональний футбольний клуб «Львів» за обопільною згодою сторін розірвав співпрацю з голкіпером Олександром Бандурою, який в якості вільного агента залишив команду.

«Два з половиною сезони Олександр вірою і правдою служив нашому клубу, довівши, що по праву вважається одним із найсильніших воротарів в українському футболі.

Перераховуючи заслуги 33-річного спортсмена, віддаємо належне його професіоналізму і людським якостям. Не так давно капітан, лідер команди на полі та в роздягальні, людина, здатна виручити, врятувати команду в епізодах, де інакше би воротарю це зробити було неймовірно складно.  

За підсумками сезону 2017/18 років Бандура визнаний уболівальниками кращим гравцем сезону, неодноразово номінувався в символічні збірні за версією різних ЗМІ.

З огляду на все вищесказане і бажання футболіста продовжити кар’єру в іншому клубі, ми пішли на розрив чинного контракту, надавши йому статус вільного агента.  Ще раз дякуємо Олександру Бандурі за час, проведений у рядах ПФК «Львів», і бажаємо йому успіхів у подальшій кар’єрі», – пише офіційний сайт «Львова».