Меморіал Юста-2020: день третій

26.01.2020 20:20
Неділя, 26-те січня

ГРУПА 2

«Вишня» (Судова Вишня) – «Берізка» (Підберізці) 2:3
Голи: Бджола (44); Рикмас (77) – Онишко (30); Цар (63); Коліщак (86)
«Вишня»: Нуцковський Юрій, Смола Іван, Макаруха Назарій, Марко Назарій (Венгер Руслан, 46), Гано Володимир, Деп’як Максим, Андрусевич Ростислав (Знетиняк Михайло, 46; Базиляк Віталій, 85), Рикмас Юрій, Солтис Юрій, Бджола Тарас, Бодак Юрій
«Берізка»: Онишко Ігор, Чикайло Богдан, Завербний Володимир (Коліщак Сергій, 79), Чикайло Любомир, Павлик Мар’ян, Іщенко Юрій (Романів Мар’ян, 50), Цар Максим, Романюк Роман, Пуц Павло (Яцейко Мар’ян, 67), Онишко Микола, Гоцій Юрій
ГРУПА 5

«Сокіл» (Великі Глібовичі) – «Сокіл» (Дуліби) 3:0
Голи: Курдина (32); Заблоцький (58); Левик (81)
«Сокіл» (Великі Глібовичі): Турчин Олег, Заставний Богдан, Синишин Назар (Заставний Степан, 83), Гусейнов Руслан (Івашків Мар’ян, 83), Білик Руслан, Білик Назар (Дегнерес Віталій, 83), Курдина Андрій, Курдина Артур (Курдина Ростислав, 88), Синишин Мар’ян (Левик Мар’ян, 70), Заблоцький Максим, Демчук Олег (Костів Максим, 88)
«Сокіл» (Дуліби): Гураль Степан, Герич Роман, Орлик Андрій, Орлик Омелян, Гадуп’як Назар, Рокоманюк Олег, Баб’як Дмитро (Шиманський Михайло, 84), Гриньків Богдан (Шиманський Іван, 84), Герич Зеновій (Денис Богдан, 90), Вишиваний Василь (Горін Михайло, 90)
Вилучення: Гадуп’як (друге попередження за нецензурні висловлювання на адресу асистента арбітра, 77).
ГРУПА 8

«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Запитів» 1:2
Голи: Хомин, 55 – Мацюра (50); Назаркевич (60, пен.)
«Гірник»: Яцків Юрій (Тріла Роман, 60), Горуна Андрій, Брода Остап, Пульків Остап, Білінський Валентин (Уваров Назарій, 60), Фостаковський Богдан (Грабовський Юрій, 70), Мацелюх Олег (Кіндрат Віталій, 70), Лозинський Олег (Занько Юрій, 66), Хомин Володимир (Вахула Володимир, 60), Коцовський Олег (Ямборко Назар, 66), Стень Олег
«Запитів»: Вовкун Андрій, Назаренко Володимир, Яйко Олег, Печений Назар, Задорожний Андрій, Мацюра Василь, Ковалевський Андрій (Сениця Ігор, 65), Ліпіцький Роман, Ковалевський Роман (Звізло Тарас, 75), Назаркевич Олег, Суслов Микола
ГРУПА 10

«Юність» (Гійче/Куликів) – «Богун» (Підзвіринець) 6:0
Голи: Зубар (7); Гірський (27); Сідельник П. (57); Гудима (62; 72); Войтович (75)
«Юність»: Вороновський Микола (Цюпка Назар, 46), Чучман Станіслав (Породко Андрій, 66), Максимик Олег (Кураш Олег, 46), Дикий Іван (Марчук Олег, 46), Танечник Роман (Сідельник Петро, 46), Бойко Назар (Войтович Володимир, 46), Бойко Роман (Дещиця Іван, 46), Гірський Степан, Гудима Володимир (Труш Юрій, 78), Зубар Святослав, Фурта Юрій (Вільчинський Богдан, 46)
«Богун»: Стріжик Петро, Патрайко Богдан, Садовський Богдан (Саламаха Назар, 68), Шмотолоха Андрій, Подгірний Андрій, Андрушко Іван, Ціхановський Ярослав, Кликоцький Володимир (Бордун Роман, 46), Рубаха Микола, Гринач Назар (Фолюта Володимир, 68), Стріжик Володимир (Рубаха Степан, 66)

Світлини Надії БОСОЇ.