Тренерський С-диплом: навчання розпочато!

05.02.2020 15:23

У лекційному залі кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулося перше заняття в рамках тренерських курсів за програмою С-диплому, які проводить Львівська Асоціація футболу спільно з Українською асоціацією футболу.

За інформацією відповідального за реалізацію цієї програми Богдана Хоркавого, відповідне навчання проходитиме впродовж трьох місяців у двох групах по 29 слухачів. Перший заступник Голови Львівської Асоціації футболу Ярослав Грисьо і заступник виконавчого директора ЛАФ Андрій Смольський звернулися до них зі вступним словом і побажали успішного навчального процесу.

«Тренерські курси за програмою С-диплому проводять у нас уже тривалий час на постійній основі, – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ Богдан Хоркавий. – Він розрахований на тренерів, які працюють у дитячо-юнацькому й аматорському футболі. В ході навчання слухачі мають як практичні, пов'язані, зокрема, з підтоготовкою тренувань, так і теоретичні заняття у вигляді контрольних робіт.

У плані лекторського складу безпосередньо співпрацюємо з провідними футбольними школами, Львівським училищем фізичної культури і футбольними клубами нашого регіону: «Карпатами», «Львовом» і «Рухом» Намагаємося використовувати сучасні, інтерактивні методики. Наприкінці навчання всіх чекає підсумковий теоретичний іспит, на основі якого видається відповідна ліцензія».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.