До Львова знову приїде національна збірна України!

07.02.2020 20:10

7-го червня національна збірна України зіграє на «Арені Львів» товариський поєдинок зі збірною Ізраїлю.

Ця зустріч стане завершальною у процесі підготовки підопічних Андрія Шевченка до участі у фінальній частині Євро-2020. Перед матчем з ізраїльтянами вони проведуть спаринги зі збірними Франції та Польщі (відповідно 27-го і 31-го березня, обидва на виїзді), Кіпру (26-го травня в Харкові) і Північної Ірландії (2-го червня в Києві).

А вже 14-го червня головна команда нашої країни стартує у груповому етапі фінальної частини чемпіонату Європи матчем із Нідерландами в Амстердамі. 

«Я обіцяв, що національна збірна Україна приїде до Львова і цього року. Всі чудово знають, як шалено місто Лева підтримує збірну. Футболісти відчувають цю підтримку і грають зі значним піднесенням, – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко. – Вочевидь, тому прийнято рішення, що саме зі Львова «синьо-жовті» полетять на Євро-2020. Поєдинок з Ізраїлем – це спаринг із хорошим європейським середняком, який поступово набирається класу.

Ми повинні гідно провести наших хлопців на чемпіонат Європи, зарядити переможним духом, який супроводжуватиме їх упродовж фінальної частини Євро-2020. Я закликаю львів'ян, мешканців Львівщини і сусідніх областей приїхати 7-го червня на стадіон «Арена Львів» і підтримати національну збірну України!».