Герої львівського футболу під однією обкладинкою

13.02.2020 12:27

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася презентація книги «Львівський футбол: люди, факти» за участю її авторів – Василя Каспаревича, Олександра Паука й Тараса Пуньківа.

Під час презентації ідейний натхненник написання цієї книжки – заслужений тренер України, голова Комітету збірних Української асоціації футболу Мирон Маркевич відзначив унікальність такого нового видання. Він наголосив, що воно необхідне для збереження пам'яті про видатних футбольних постатей Львова та Львівщини, і рекомендував його до прочитання всім поціновувачам спорту номер один.

Авторський колектив працював над книгою впродовж 11-ти років. Це довідкове енциклопедичне видання на майже півтисячі сторінок, де за абеткою подано біографії близько двох тисяч футболістів, тренерів, футбольних функціонерів, які в період із 1939-го по 1991-ий рік творили історію львівського футболу. Вони доповнені фотопортретами та автографами.

Дослідники збирали інформацію в бібліотечних й архівних фондах, електронних мережах і у процесі безпосереднього спілкування з очевидцями минулих подій, їхніми родичами, друзями, колегами та знайомими.

Зі слів авторів, презентоване видання започатковує нову серію публікацій з історії творців футболу на Львівщині.

Книжку можна знайти у львівських бібліотеках, або ж придбати, зателефонувавши за номером телефону: (067) 314-47-28 (Олександр).

Світлини Андрія СОВИ та Йосипа МАРУХНЯКА.