«Joma» – партнер збірної Львівщини!

21.02.2020 13:30

За ініціативи Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка аматорська збірна Львівської області отримала серйозного партнера – іспанську фірму «Joma», яка забезпечить наших збірників – футболістів, тренерів, представників персоналу футбольною формою і спортивними костюмами.

Відповідну угоду підписали заступник Голови ЛАФ Ростислав Заремба і менеджер офіційного дистриб'ютора «Joma» в Україні – компанії «Спорт Сервіс» Віталій Шевченко.

«Спорт Сервіс» працює в нашій країні вже понад 12 років, за цей період зарекомендувавши себе лише з позитивного боку. «Joma», зокрема, одягає збірні України з футболу, львівські «Карпати» й низку колективів українських Прем'єр-, Першої, Другої ліг та аматорської першості. 
«Ідея співпрацювати зі Львівською Асоціацією футболу з'явилася давно. На основі вивчення інтернет-ресурсів регіональних футбольних асоціацій, кількості команд в обласних чемпіонатах ми вирішили, що наша компанія повинна бути гідно представлена на Львівщині, – розповів у розмові з інформаційним центром ЛАФ Віталій Шевченко. – Зі свого боку пропонуємо якісне екіпірування для спортсменів за вигідними цінами і зі зручною логістикою».

Він також додав: «Хочемо, щоби кожен футболіст дитячих і дорослих команд грав у такому ж екіпіруванні як національна збірна України й досягав найвищих результатів. До слова, в цьому напрямку розробили спеціальну лінію для жінок, врахувавши всі їхні побажання. Ми любимо футбол і поважаємо інтереси людей, котрі займаються цим видом спорту. Одним із нових напрямків нашої роботи є виготовлення нагородної продукції, зокрема різноманітних кубків та медалей, що повинні надихати спортсменів на підкорення нових вершин. Особливо це важливо для дітей, які грають у футбол».

Ростислав Заремба наголосив, що Львівську Асоціацію футболу зацікавили пропозиції «Joma».

«Це доволі відомий на Львівщині бренд, з яким ми завдяки старанням Олександра Шевченка налагодили співпрацю, – зазначив Ростислав Ігорович. – Вона щоразу поглиблюватиметься. Це стане прикладом для інших наших потенційних партнерів. Разом зробимо чимало хороших справ. Ми відкриті до спілкування зі всіма. В ході перемовин дійшли згоди, що «Joma» одягне аматорську збірну Львівської області, яка є чинним володарем Кубка регіонів Української асоціації футболу. Серйозно готуємося до цього турніру. Аматорська збірна Львівщини – обличчя нашого регіону, відповідно вона повинна мати гідний вигляд. Сподіваємося, в новому екіпіруванні львівські збірники здобудуть чимало нових перемог».