Олександр ШЕВЧЕНКО: «У збірних України і Львівщини – спільний партнер»

21.02.2020 13:30

Одна із провідних європейських фірм «Joma», яка спеціалізується на виготовленні спортивного одягу та взуття, співпрацюватиме з футбольними командами Львівщини.

Це стало можливим завдяки наполегливості й ентузіазму Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка.

В розмові з інформаційним центром ЛАФ він розповів про деталі співпраці з топовим партнером, який, зокрема, одягає футбольні збірні України.

– Олександре Яковичу, налагодження співпраці з брендом «Joma» означає, що двері для інших потенційних партнерів Львівської Асоціації футболу відчинені?
– Звичайно. Ми завжди раді і йдемо на зустріч будь-кому, хто хоче сприяти розвитку футболу на Львівщині. Після тривалих перемовин компанія «Joma» звернулася до нас із пропозицією про співпрацю. Cьогодні львівський футбол – один із провідних і наймасовіший в Україні. У Львівській області змагаються понад тисячу аматорських колективів. На мою думку, престижно, коли вони гратимуть у такому ж екіпіруванні як і збірні України.

Першим кроком у співпраці з «Joma» є домовленість, що саме ця компанія одягатиме аматорську збірну Львівської області з футболу. Тож тепер у збірних України і Львівщини – спільний партнер. Ми розпочали повноцінний процес підготовки збірників до цьогорічного розіграшу Кубка регіонів УАФ. У 2018-му році наші хлопці на цьому турнірі стали чемпіонами України.

Головний тренер збірної Львівщини Богдан Костик переглядає гравців. У товариських матчах Меморіалу Ернеста Юста збірники показали найвищі результати. Хочемо виступити не гірше, аніж два роки тому. Це важливо. Сподіваємося, наша збірна продемонструє якісний футбол.

– Як зупинили вибір на Богданові Костику?
– Після обговорень для аматорської збірної Львівської області обрали тренера, який другий рік поспіль привів свою команду – «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок до чемпіонства. Богдан усе життя присвятив футболу, в нього чималий досвід у цьому виді спорту.

Вирішили, що він має готувати хлопців до одного з найважливіших аматорських турнірів, який проводять раз у два роки. Є надія, що збірна під його керівництвом досягне вищих результатів, аніж попередня, не лише на всеукраїнському, а й міжнародному рівні.

– З Ваших слів зрозуміло, що Ви не розглядаєте в Кубку регіонів інших варіантів, окрім перемоги у фіналі.
– Завдання однозначне – лише перше місце. Ми маємо бути найкращими в країні. Я в це вірю й завжди активно це підтримую. По-іншому не може бути.

– Де відбуватимуться поєдинки стикового етапу Кубку регіонів УАФ, який заплановано на початок травня?
– Наразі немає домовленостей із цього приводу. Ми зробимо все, щоби вони відбулися у Львові, аби львівські вболівальники могли підтримати на стадіоні збірну Львівської області.