КУБОК ЗДОРОВЕ МІСТО серед команд 2012 р.н. ВИЗНАЧЕНО ФІНАЛІСТІВ !

22.02.2020 12:20

Календар матчів
КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО
серед команд 2012 р.н.


Група 1 ЗООВЕТ, Пекарська 50.
Склад групи:
1. Львів сині
2. Карпати зелені
3. Ера Соснівка
4. Клуб Лева-1
5. Юніон Спорт Муроване-Ямпіль

21 лютого - пятниця
Львів сині - Юніон 1:3
Карпати зелені - Клуб Лева-1 0:4
Львів сині - Ера Соснівка 0:4
Карпати зелені - Юніон 1:1
Ера - Клуб Лева-1 3:0
Львів сині - Карпати зелені 0:0
Ера - Юніон 3:0
Львів сині - Клуб Лева-1 0:7
Карпати зелені - Ера 2:7
Клуб Лева-1 - Юніон 10:0

Турнірна таблиця Група 1

1. Ера Соснівка - 12 очок;

2. Клуб Лева-1 - 9 очок;

3. Юніон Спорт - 4 очки;

4. Карпати зелені - 2 очки;

5. Львів сині - 1 очко.


Група 2 ЗООВЕТ, Пекарська 50.
Склад групи:
1. Львів білі
2. Карпати-1 Львів
3. Ніка Каскад І.Франківськ
4. Клуб Лева-2
5. Ніка Пасічна І.Франківськ
6. Динамо Львів

21 лютого - пятниця
Львів білі - Динамо 3:0
Карпати-1 - Каскад 3:0
Клуб Лева-2 - Пасічна 0:1
Карпати-1 - Динамо 2:0
Львів білі - Пасічна 2:0
Клуб Лева-2 - Каскад 1:1
Львів білі - Карпати-1 0:2
Клуб Лева-2 - Динамо 0:1
Пасічна - Каскад 4:1
Карпати-1 - Клуб Лева-2 3:0
Львів білі - Каскад 0:0
Пасічна - Динамо 1:1
Львів білі - Клуб Лева-2 3:2
Карпати-1 - Пасічна 3:0
Каскад - Динамо 0:1

Турнірна таблиця Група 2

1. Карпати-1 Львів - 15 очок;

2. Львів білі - 10 очок; 

3. Ніка Пасічна Івано-Франківськ - 7 очок; 

4. Динамо Львів - 7 очок;

5. Клуб Лева-2 - 1 очко;

6. Ніка Каскад - 1 очко.



Група 3 Південний Щирецька 36
Склад групи:
1. Джуніор Клаб
2. Каплан Львів
3. Рух-1 Винники
4. ФК Запитів
5. Прайд Львів
6. NO Limits Львів

21 лютого - пятниця
Рух-1 - Джуніор 1:0
Каплан - No limits 1:1
Запитів - Прайд 0:2
Каплан - Джуніор 0:1
Прайд - Рух-1 0:1
Запитів - No limits 1:0
Рух-1 - Каплан 2:0
Запитів - Джуніор 1:1
Прайд - No limits 2:0
Каплан - Запитів 1:0
Рух-1 - No limits 4:1
Прайд - Джуніор 2:0
Рух-1 - Запитів 1:0
Каплан - Прайд 0:3
No limits - Джуніор 0:0

Турнірна таблиця Група 3

1. Рух Винники - 15 очок;

2. Прайд Львів - 12 очок;

3. Джуніор Клаб - 5 очок;

4. Каплан Львів - 4 очки;

5. ФК Запитів - 4 очки;

6. NO LIMITS - 2 очки




Група 4 спортивний зал ЕЛЕКТРОН, вул. Шевченка 313
Склад учасників
1. Футбол Кідс
2. Клуб Лева Луцьк
3. Арсенал Сокаль
4. Рух -2 Винники
5. Ніка Крихівці
6. КМС Трускавець

22 лютого - субота
Футбол Кідс - Ніка Крихівці 7:0
Клуб Лева Луцьк - Рух-2 0:8
Футбол Кідс - КМС 2:1
Клуб Лева Луцьк - Ніка Крихівці 4:0
Футбол Кідс - Рух-2 15:0
Футбол Кідс - Клуб Лева Луцьк 3:3
КМС - Рух-2 6:0
КМС - Ніка Крихівці 5:2
Клуб Лева Луцьк - КМС 2:1
Рух-2 - Ніка Крихівці 9:0


Турнірна таблиця

1. Футбол Кідс - 10 очок;

2. Клуб Лева Луцьк - 10 очок;

3. КМС Трускавець - 6 очок;

4. Ніка Крихівці - 3 очки;

5. Рух-2 - 0 очок.


Команда Арсенал Сокаль в останній момент повідомила, про те що не приїде.