Футбол і футзал – одна сім'я!

24.02.2020 19:10

Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко, президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом'як і Голова Асоціації футзалу міста Львова Петро Закалюжний підписали Меморандум про взаємну співпрацю.

«Всі футзальні змагання мають проходити в єдиному режимі, в єдиному потоці на високому рівні в гідних залах із залученням лікарського персоналу і комфортом у плані призначення арбітрів, – наголосив Олександр Якович, коментуючи рішення про підписання відповідного меморандуму. – Хочу, щоби футбол і його молодший брат футзал жили дружною сім'єю. Я започаткував це у Львові, аби показати всій Україні, як асоціації з різними світоглядами можуть співпрацювати і рухатися в одному напрямку».

Мирослав Хом'як цілком підтримує таку ініціативу: «Цей меморандум ми спільно напрацьовували близько трьох місяців. Я вважаю, що це величезний позитивний крок, зроблений у Львівській області. Футзал мусить розвиватися, кількість футзальних команд має збільшуватися. Це може відбуватися, коли все буде під однією структурою. Приємно, що Олександр Якович Шевченко скоординував усі процеси у футзальному житті нашого регіону. Від цього футзал лише виграє, адже таким чином ми зможемо вибудувати ефективний змагальний принцип».

Плюси у співпраці на відповідних засадах бачить і Петро Закалюжний: «Олександр Шевченко зайняв чітку позицію: жити мирно і мати те, що кожен хоче. На мою думку, такі зміни лише на краще».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.