Підтримка місцевого футболу

24.02.2020 21:20

Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко провів офіційну зустріч із керівниками районних і міських федерацій футболу Львівщини.

Олександр Якович повідомив, що наприкінці минулого року Виконавчий комітет Української асоціації футболу проголосував за виділення через обласні асоціації футболу додаткових цільових коштів районним і міським футбольним федераціям.

«Мені важливо почути думку голів районних і міських федерацій щодо використання цих грошей. Після обговорення ми приймемо спільне рішення. Також обговорили організаційні питання, зокрема, про розвиток футболу в умовах створення об’єднаних територіальних громад. За будь-яких змін футбол на місцях має жити. З людьми треба спілкуватися, тоді розумітимеш, які в них проблеми чи напрацювання. Як керівник обласного Будинку футболу я повинен це робити», – зазначив Олександр Шевченко.

Учасники зустрічі задоволені її проведенням. Остаточні рішення щодо цього питання будуть прийняті згодом. Зокрема, Голова Федерації футболу Самбора Петро Мошуманський у розмові з інформаційним центром ЛАФ зазначив: «Приємно, що приділяється увага розвитку районного та міського футболу і надається фінансова підтримка зверху. Це лише плюс. Сьогодні кожен мав, що сказати, в кожного була своя цікава думка. Безперечно, такі зустрічі потрібно проводити, адже це хороша можливість обговорити і вирішити проблемні питання».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.