У Львові змагаються футбольні красуні!

10.03.2020 18:05

У Львові стартував попередній етап чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-17 сезону 2020-го року, матчі якого відбуваються на львівському стадіоні «Школяр» (вул. Анатолія Вахнянина, 1).

За сприяння Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка всі футболістки, які беруть участь у цих змаганнях у місті Лева, та дівчата-арбітри отримали букети квітів.

Спортсменок привітали заступник начальника відділу жіночого футболу УАФ Руслан Діденко, заступник виконавчого директора ЛАФ Андрій Смольський та керівник Комітету жіночого футболу ЛАФ, Голова Федерації футболу Яворівського району Мирослав Дорош.
Загалом у чемпіонаті відповідної вікової категорії цьогоріч беруть участь 16 команд, що поділені порівно на 4 групи.

У Львові грають новояворівська «Янтарочка» (тренер Зеновій Писюра), івано-франківська Дитячо-юнацька спортивна школа №3, збірні Хмельницької і Закарпатської областейгрупа 1; «ДЮСШ-Сокаль» (тренер Сергій Васько), «Ладомир» із Володимира-Волинського, костопільський «Ліцей» і збірна Житомирської області група 2.

Згідно з регламентом, поєдинки тривають 2 тайми по 30 хвилин. За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.

У фінальну частину, матчі якої відбудуться 6-9-го квітня цього року в Калуші на Івано-Франківщині, з кожного квартету потраплять по 2 кращі колективи.
РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ (вівторок, 10-те березня):

«Янтарочка» – Збірна Хмельницької області 3:0 (голи: Грубінка Мар'яна, 26; 38; Дружченко Анастасія, 57)

Збірна Закарпатської області – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) 0:3

«Ліцей» (Костопіль) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) 1:1 (серія пенальті: 2:4)