ДО УВАГИ ШАНУВАЛЬНИКІВ ФУТБОЛУ!

12.03.2020 16:41

На період із 12-го березня по 3-тє квітня цього року включно призупиняються всі змагання серед дитячих команд, що проходять під егідою Львівської Асоціації футболу.

Поєдинки традиційних турнірів ЛАФ між дорослими та юнацькими колективами – Меморіалу Ернеста Юста, Кубка Карло Мікльоша, Кубка Богдана Карп'яка і Кубка Весни пам'яті Володимира Якубовського в цей проміжок часу пройдуть без глядачів за згодою команд-учасниць!

Відповідне рішення Львівська Асоціація футболу прийняла на основі постанови українського уряду про запобігання поширенню в нашій країні коронавірусу COVID-19. У цьому документі зазначено: «Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами; проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників)».

На виконання відповідної постанови Виконавчий комітет Української асоціації футболу доручив регіональним асоціаціям футболу прийняти рішення про призупинення або проведення без глядачів змагань обласного, районного та міського рівня у період із 12-го березня до 3-го квітня цього року з урахуванням рішень органів місцевого самоврядування у відповідних адміністративно-територіальних одиницях.

Це рішення підтримав і Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко, який є членом Виконкому УАФ.

«Враховуючи постанову Кабміну, Львівська Асоціація футболу розуміє ситуацію, яка склалася в Україні та світі, – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ Олександр Якович. – Для нас безпека і здоров'я дітей – понад усе! Просимо всіх поставитися до такого рішення з розумінням і цілковитою відповідальністю. В разі необхідності ми повідомимо про запровадження додаткових змін у проведенні змагань. Закликаю всіх дотримуватися рекомендацій уряду! Будьте пильні, бережіть себе та своїх рідних!».
tarasyk 12.03.2020 17:10

tarasyk 12.03.2020 17:11

Скажіть будь ласка чи передбачається онлайн трансляція? Це було б дуже доречно в даній ситуації.