У львівському дербі знову мирова!

14.03.2020 18:34

У 23-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги «Львів» і «Карпати» зіграли на стадіоні «Україна» внічию, відзначившись голами в кожному з таймів.

ПФК «Львів» – «Карпати» (Львів) 1:1
Голи: Яковеллі, 50 – Братков, 27 (автогол).
Нереалізовані пенальті: Татарков (88, воротар) – Назарина (86, воротар).
«Львів»: Сарнавський, Яковеллі (Велвеш, 82), Татарков, Ренан (Нич, 63), Братков, Приймак, Борзенко, Бопесу (Богунов, 62), Гончар, Сабіно, Алваро
«Карпати»: Кудрик, Т. Галь, Гіоргадзе, Г. Пасіч, Мартінс (Притула, 74), Сич (Деда, 71), Назарина, Танчик, Лях, Кльоц, Бойчук
Вилучення: Г. Пасіч (87, друге попередження).

У середині першої половини зустрічі Марвін Мартінс прострілив у воротарський майданчик на Алесандру Бойчука, якого випередив центральний оборонець «Львова» Антон Братков, зрізавши м'яч у власні ворота – 0:1.

У дебюті другої 45-хвилинки Яковеллі ударом головою результативно замкнув передачу партнера – 1:1. Кінцівка цього поєдинку, який є першим у боротьбі команд другої шістки, вийшла драматичною: впродовж 3-ох хвилин і «зелено-білі», і «синьо-золоті» заробили пенальті, але голкіпери завадили їх реалізувати. До того ж Геннадій Пасіч отримав повторне попередження і дочасно залишив межі футбольного поля.

Отож, це вже третя поспіль мирова львівських колективів у чемпіонаті. В наступному турі «Львів» поїде в гості до полтавської «Ворскли», а «Карпати» приймуть у рідних стінах «Маріуполь».