Євро-2020 перенесено!

17.03.2020 20:47

На спеціальній відеоконференції з представниками 55-ти національних асоціацій-членів Європейського футбольного союзу, асоціацій європейських клубів і європейських ліг, представниками FIFPro УЄФА офіційно оголосив про перенесення Євро-2020 на наступний рік.

Континентальна першість, серед учасників якої є і національна збірна України, запланована на 11-те червня – 11-те липня 2021-го року. Таке рішення зумовлене пандемією коронавірусу.

«Разом із колегами з Виконкому УЄФА ми підтримали проект рішення про перенесення Євро-2020, – зазначив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. – Жодної паніки – лише холодна оцінка поточного стану справ і турбота про вболівальників, футболістів, тренерів та всіх, хто творить сучасний футбол».

Так, усі змагання та матчі під егідою УЄФА (включаючи товариські) для клубів та національних команд як серед чоловіків, так і серед жінок призупинені.

Матчі плей-оф Євро-2020 та міжнародні товариські поєдинки, заплановані на кінець березня, мають відбутися в міжнародному вікні на початку червня 2020-го, якщо дозволить ситуація. Водночас створено робочу групу за участю представників ліг та футбольних клубів для вивчення календарних рішень, які би дозволили завершити цей сезон.

Рішення щодо нових дат інших змагань УЄФА для чоловічих та жіночих клубів та збірних будуть оголошені згодом, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.