Новачки новояворівського «Гірника»

06.05.2020 12:23

Футбольний клуб «Гірник» (Новояворівськ), який за підсумками минулого сезону посів 6-ту сходинку турнірної таблиці Прем'єр-ліги Львівської області, поповнив свій склад трьома новими гравцями.

Відтепер кольори новояворівської команди захищатимуть захисник Зеновій Яворський, півзахисник Володимир Хомин і нападник Олег Чунис.

Зеновій Яворський, котрий є вихованцем дитячо-юнацької спортивної школи львівської «Галичини», народився 13-го лютого 1995-го року у Львівській області. Свого часу виступав за ФК «Львів» у першості України серед аматорів у сезоні 2016/2017. До переходу в табір новояворівців грав у Прем'єр-лізі Львівщини за «Юність» із Гійчого Жовківського району.

Його екс-партнер по «Юності» (Гійче) Олег Чунис народився 3-го листопада 1991-го року. Раніше він був гравцем соснівського «Рочина», львівської «Погоні» і бродівського «Богуна».

Хавбек Володимир Хомин, який народився 28-го вересня 1991-го року, – вихованець моршинської «Скали». В сезоні 2013/2014 грав у чемпіонаті Другої ліги України за хмельницьке «Динамо». Його попередня команда – ФК «Трускавець», повідомляє прес-служба новояворівського «Гірника».