Заболотці: підготовка до обласних змагань

19.05.2020 13:15

Футбольна команда «Січ», яка представляє Заболотцівську об'єднану територіальну громаду Бродівського району, активно готується до дебюту в Другій лізі Львівської області.

В рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» проведено низку робіт з оновлення стадіону «Січ-Арена» імені місцевого футболіста і футбольного функціонера Романа Івановича Лаби, на якому вона проводить свої матчі. Його обгородили по периметру євросіткою, впорядкували тут роздягальні з душовою кімнатою, встановили 100 пластикових сидінь на трибунах і цьогоріч закоткували газон.

Окрім цього, в межах стадіону засіяли тренувальне поле розміром 60 на 40 метрів для проведення дитячих змагань (також для дітей зроблено ігрові (5 на 2 метри) і тренувальні (2 на 2 метри) ворота).

А як у вашому населеному пункті готуються до відновлення футбольних змагань? Надсилайте відповідні якісні фото, відео і розповіді (що зроблено, що заплановано зробити) на електронну пошту: [email protected], на Viber чи в Telegram за номером телефону (097) 54-56-834.