Футбольна Самбірщина: коли відновляться змагання?

28.05.2020 19:49

Заступник виконавчого директора Львівської Асоціації футболу Андрій Смольський відвідав із робочим візитом Федерацію футболу Самбірського району на запрошення її очільника Руслана Хомина.

Учасники зустрічі обговорили можливі дати відновлення футбольного сезону на Самбірщині і зміни, пов'язані з безпекою команд.

«Ми тісно співпрацюємо зі Львівською Асоціацією футболу. Андрій Смольський також передав ветерану самбірського футболу, тренеру дитячо-юнацької спортивної школи Самбора Петру Галушці традиційну допомогу від Голови ЛАФ Олександра Шевченка. Олександр Якович регулярно організовує соціальні акції на підтримку людей, які цього потребують, за що ми йому щиро вдячні. До слова, раніше в період карантину за його особистого фінансового сприяння антисептики отримала Рудківська лікарня, яка є опорною для прийому пацієнтів із підозрою на захворювання коронавірусом COVID-19 із гірських районів», – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ Руслан Хомин.

Підбиваючи підсумки робочої наради, він додав: «Цьогоріч у футбольному чемпіонаті Самбірського району планують узяти участь близько 35-ти команд у трьох лігах. У зв'язку з епідемією коронавірусу передбачається, що юнацькі колективи зможуть стартувати лише з другого кола. Звісно, всі футболісти з нетерпінням очікують повернення обласного й районного футболу. 8-го березня ми розпочали Кубок «Весна 2020», зіграли один тур і пішли на карантин. Планували відновити кубкові ігри 31-го травня, а 14-го червня розпочати районний чемпіонат. Однак наразі не впевнені, чи зможемо зробити це у відповідні дати... Все залежить від епідеміологічної ситуації на Львівщині. Здоров'я людей на першому місці!».