«Рухівці» втратили очки в Миколаєві

29.06.2020 17:56

У 21-му турі чемпіонату Першої ліги України львівський «Рух» розійшовся миром із «Миколаєвом».

Це була перша гра для колективу зі Львова після запровадження в нашій країні карантинних обмежень.

МФК «Миколаїв» – «Рух» (Львів) 1:1
Голи: Яворський (36) – Русин (54).
«Рух»: Бандура, Заставний (Біленький, 88), Дуць, Білий, Копина, Мартинюк, Калюжний (Коробенко, 67), Бойчук (Мисик, 46), Русин, Синиця (Ернест, 73), Кондраков
Перша половина зустрічі була за «рухівцями», проте на 36-ій хвилині матчу львів'яни пропустили. Гравець «Миколаєва» Вадим Яворський на підступах до штрафної площі суперника виграв боротьбу в Юрія Копини, ввійшов у чужі володіння і пробив у дотик із відскоком від газону – 1:0.

Однак у дебюті другого тайму «Рух» відновив рівновагу: після прострілу Данила Кондракова Олег Синиця скинув головою м'яч Ростиславу Русину, який потужним ударом із близької відстані вразив ворота миколаївців – 1:1.

Таким чином 32-річний Іван Федик стартував із мирової в ролі головного тренера «жовто-чорних».

В наступному турі, в суботу, 4-го липня, «рухівці» поміряються силами із запорізьким «Металургом».