Результативна нічия «Львова» і «Ворскли»

03.07.2020 23:01

У 29-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» розійшлися миром із полтавською «Ворсклою».

ПФК «Львів» – «Ворскла» (Полтава) 2:2
Голи: Яковеллі (54); Борзенко (76) – Челядин (7); Кравчук (89).
«Львів»: Сарнавський, Кравчук (Гончар, 70), Борзенко, Братков, Бопесу (Клименчук, 64), Сабіно, Альваро (Ренан, 56), Шина (Приймак, 78), Богунов, Татарков, Яковеллі
Звітний поєдинок відбувся в Тернополі, оскільки епідемічна ситуація у Львові наразі не дає проводити матчі в місті Лева.

Полтавці вийшли вперед уже на 7-ій хвилині матчу: Артем Челядин пробив у кут воріт із-за меж штрафної площі – 0:1. У дебюті другого тайму Яковеллі відновив рівновагу в рахунку, з лінії карного майданчика перекинувши м'яч через голкіпера –1:1.

На 76-ій хвилині номінальні господарі вийшли вперед: капітан «Львова» Сергій Борзенко скористався метушнею у володіннях суперника й головою проштовхнув кулястого в ціль – 2:1.

Однак «синьо-золоті» не зуміли втримати перемогу. Незадовго до фінального свистка «ворсклянин» Данило Кравчук ударом у дотик вразив ворота львівської команди – 2:2.

В наступному турі ПФК «Львів» зіграє на виїзді з «Дніпром-1».