Державна нагорода для Артема Федецького

11.07.2020 09:22

Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко вручив екс-футболісту національної збірної України Артему Федецькому відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції».

Її він отримав після того, як 2015-го року побував у зоні проведення АТО, де поспілкувався з бійцями й матеріально допоміг їм відремонтувати військову техніку.  

«Звісно, мені надзвичайно приємно отримати нагороду від Глави держави, але я підтримую військовослужбовців не заради нагород, – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ Артем Федецький. – Ми з Андрієм Тлумаком і Михайлом Кополовцем вирішили провідати й морально підтримати хлопців на передовій. Досі відчуваю незабутні моменти, коли ходили разом із бійцями окопами, грали у футбол поблизу ворожих позицій. Я будь-якої миті готовий допомогти українським військовим. Сподіваюся, наступний футбольний поєдинок ми проведемо вже на мирних землях, на «Донбас Арені» за участю збірної України. Хтось каже, що на передовій страшно. Але коли бачиш щирі очі хлопців, хочеш приїхати туди знову. Треба планувати наступну поїздку, аби вчергове побачитися й поспілкуватися з хлопцями. Для них і для мене особисто це дуже важливо. Низький уклін усім нашим мужнім героям, з якими нічого не страшно! Бажаю їм повернутися додому живими і здоровими».

Олександр Шевченко відзначив патріотизм Артема Федецького: «Мені за честь вручити почесну нагороду Артему Андрійовичу Федецькому. Я неодноразово бачив, коли після матчу він підходив до трибуни ультрас із вигуком «Слава воїнам АТО!». Артем – справжній патріот нашої країни, який своїм прикладом показує, як потрібно ставитися до людей, які захищають українську державу».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.