«Рухівці» розійшлися миром із «моряками»

11.07.2020 21:24

У 23-му турі чемпіонату Першої ліги України футболісти львівського «Руху» зіграли на виїзді в результативну нічию з одеським «Чорноморцем».

«Чорноморець» (Одеса)  «Рух» (Львів) 2:2

Голи: Брагару (9); Янаков (71)  Ернест (17); Мартинюк (76, з пен.).

«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Білий, Брікнер (Ардазішвілі, 63; Коробенко, 85), Копина, Мисик, Мартинюк, Русин, Климчук (Синиця, 46), Ернест

Уже на 9-ій хвилині матчу одесити вийшли вперед: капітан «Чорноморця» Владислав Клименко промчав лівим флангом, прострілив у штрафну площу суперника, де 17-річний Максим Брагару в падінні підсік головою м'яч під дальню стійку – 1:0.

На 17-ій хвилині Ернест вийшов віч-на-віч із голкіпером, але пробив в останнього. Одразу пішло добивання від Ростислава Русина  воротар знову виручив команду з Одеси. Кулястий відлетів до Ернеста, який із другої спроби вразив ворота – 1:1.

У другому таймі команди додали в активності, регулярно створюючи гострі моменти. На 71-ій хвилині Денис Янаков реалізував вихід один на один із воротарем  2:1.

Невдовзі арбітр угледів гру рукою «моряків» у власному карному майданчику й призначив у їхні ворота пенальті. Ярослав Мартинюк із 11-метрової позначки зрівняв рахунок  2:2.

В наступному турі в середу, 15-го липня, «рухівці» приймуть у рідних стінах «Черкащину».