Львів'яни поступилися «дніпрянам»

11.07.2020 21:52

У 30-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги професіональний футбольний клуб «Львів» у меншості зазнав поразки від «Дніпра-1».

СК «Дніпро-1» – ПФК «Львів» 3:2
Голи: Супряга (25; 84); Хобленко (86) – Ренан (6; 19).
«Львів»: Сарнавський, Борзенко, Кравчук (Люлька, 71), Братков, Бопесу, Татарков, Сабіно, Богунов (Недоля, 89), Шина, Яковеллі (Феліпе, 71), Ренан (Клименчук, 60)
Вилучення: Сабіно (56, друге попередження).
Вже на 6-ій хвилині поєдинку Ренан реалізував вихід один на один із голкіпером – 0:1. Згодом він оформив дубль, потужно пробивши в лівий верхній кут воріт – 0:2. На 25-ій хвилині Владислав Супряга з центра штрафної площі проштовхнув м'яч повз голкіпера – 1:2.

У дебюті другої половини зустрічі «синьо-золоті» залишилися в меншості – Сабіно отримав другу жовту картку і дочасно залишив межі футбольного поля. Схоже, це вилучення психологічно підкосило футболістів «Львова», які незадовго до фінального свистка пропустили 2 м'ячі (від Супряги й Олексія Хобленка) й у підсумку зазнали болючої поразки з рахунком 2:3.

В наступному турі львів'яни зіграють із донецьким «Олімпіком».