«Рухівці» розгромили аутсайдера

15.07.2020 20:55

Футболісти львівського «Руху» здобули першу перемогу в чемпіонаті України після його відновлення, забивши чотири «сухі» м'ячі «Черкащині»

«Рух» (Львів) – «Черкащина» (Черкаси) – 4:0
Голи: Климчук (31); Кондраков (39); Копина (59); Коробенко (77).
«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Білий, Мисик, Мартинюк (Біленький, 82), Брікнер (Калюжний, 57), Копина (Коробенко, 68), Ернест (Ардазішвілі, 61), Кондраков, Климчук (Синиця, 46)
Вилучення: Тищенко (84, «Черкащина»); Малей (90+2, «Черкащина»).
Поєдинок на стадіоні «СКІФ» у Львові пройшов за цілковитої переваги господарів. Вони поступово розхитували захисні редути суперника. Їхні старання увінчалися успіхом після півгодини гри. Данило Кондраков вийшов один на один із воротарем, але не зміг його переграти. Юрій Климчук дограв цей момент, високо вистрибнувши у чужій штрафній площі і влучно пробивши головою – 1:0.

Невдовзі під час подачі з кутового гості залишили без опіки у власних володіннях Кондракова, і той спокійно спрямував м'яч у ворота, забивши свій 10-ий гол у чемпіонаті – 2:0. На 59-ій хвилині «рухівці» подали штрафний, кулястий потрапив до Юрія Копини, який вистрілив у верхній кут воріт 3:0.

Масну крапку поставив Андрій Коробенко, результативно замкнувши п'ятою подачу Раті Ардазішвілі з кутового – 4:0. На 84-ій хвилині гравець «Черкащини» Артем Тищенко грубо в'їхав у ноги Володимира Заставного й отримав пряму червону картку, а в компенсований час колектив із Черкас залишився вдев'ятьох – арбітр покарав другим «гірчичником» Юрія Малея.

Це перша перемога 33-річного тренера Івана Федика біля керма «жовто-чорних». У наступному турі, в понеділок, 20-го липня, «Рух» поїде в гості до київської «Оболоні-Бровар».