Григорій КОВАЛЬ: «Нам не вистачило драйву в атаці»

02.08.2020 13:31

У розмові з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу капітан «Миколаєва» Григорій Коваль поділився емоціями від фінальної дуелі цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста з СКК «Демня-Фенікс», в якій миколаївці поступилися в серії пенальті.

– Всі фінали напружені. Адже зазвичай до фінальної стадії доходять дві сильні, рівні, варті одна одної команди. Система відеоповторів допомогла зарахувати гол, який ми забили. Застосування відеоповторів під час поєдинку – це великий плюс, особливо для обласного футболу.

У сьогоднішній грі були каруселі – то ми мали хороші нагоди, аби забити, то наші опоненти. На жаль, ми програли. Тут не може бути жодних виправдань. Наразі футболісти спортивно-культурного клубу «Демня-Фенікс» виявилися сильнішими. Вітаю суперника з перемогою!

Ми контролювали гру, переходили центр поля. Здебільшого в кожному матчі створюємо чимало гострих моментів. Гадаю, сьогодні нам не вистачило драйву в атаці. Була велика пауза у тренуваннях, пов'язана з карантином, тож, може, хлопці попереду трішки перенервували.

Це вже третій фінал Меморіалу Юста для мене, але поки що мимо трофею... (гірко посміхається ред.). Проте ми в жодному разі не опускаємо руки! Будемо наполегливо працювати, і все в нас вийде.

Читайте також: «Демня-Фенікс» – переможець Меморіалу Юста-2020!