Контури футбольного сезону-2020

03.08.2020 16:38

Виконавчий комітет Львівської Асоціації футболу на своєму засіданні під керівництвом очільника Будинку футболу Львівщини Олександра Шевченка затвердив формат проведення, склад учасників і план-календар ігор обласних футбольних змагань сезону 2020-го року.

Так, передбачено, що чемпіонат обласної Прем'єр-ліги стартує в неділю, 9-го серпня. У «прем'єрці» гратимуть 12 команд: «Юність» (Верхня/Нижня Білка), ФК «Миколаїв», СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир), ЛСК «Погонь», «Гірник» (Новояворівськ), ФСК «Самбір», МФК «Галичина» (Дрогобич), «Юність» (Гійче/Куликів), ДЮШ «Львів», «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір), СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) і «Корміл» (Давидів).

Їх буде розподілено на дві підгрупи по 6 колективів у кожній, які зіграють між собою у два кола (вдома і на виїзді). Після цього по дві кращі команди з кожної шістки поміряються силами у півфіналі (вдома і на виїзді), фінал заплановано провести 24-го жовтня на нейтральному футбольному полі.

Склад прем'єрлігових підгруп і календар ігор буде визначено у вівторок, 4-го серпня, під час зустрічі з президентами футбольних клубів. 

«Енергетик» (Добротвір), який торік виступав у Прем'єр-лізі Львівщини, гратиме у Другій лізі Львівщини. Ще один представник «прем'єрки» – «Локомотив» із Рави-Руської через фінансові труднощі знявся з обласних змагань.
У Першій лізі Львівської області змагатимуться 16 команд (4 підгрупи по 4 команди, зіграють у два кола): «Зубр» (Зубра), «Газовик-Хуртовина» (Комарно), СКК «Пісочна», «Сокіл» (Золочів), ФОК «Городок», «Нафтовик» (Борислав), «Богун» (Броди), ФСК «Яворів», «Сокіл» (Сокільники), «Темп» (Відники), «Лео-Кераміка» (Львів/Неділиська), «Легінь» (Брюховичі), «Старт» (Розворяни), «Карпати» (Кам'янка-Бузька), «Вишня» (Судова Вишня), ФК «Запитів» (Запитів/Новий Яричів).

Старт Першої ліги Львівщини заплановано на неділю, 16-те серпня. Склад першолігових підгруп і календар ігор буде визначено в середу, 5-го серпня, на зустрічі з керівниками футбольних клубів. 

Усі поєдинки відбуватимуться з дотриманням Тимчасових умов і Тимчасового протоколу організації протиепідемічних заходів під час проведення у Львівській області матчів чемпіонату, першості та розіграшу кубка серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, які затвердив Виконавчий комітет ЛАФ.

Окрім цього, члени Виконкому затвердили список арбітрів, їхніх асистентів, спостерігачів арбітражу й делегатів матчу, рекомендованих до проведення обласних футбольних змагань.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.

Степан Борис 04.08.2020 10:43

Було розглянуте питання з районними чемпіонатами?