Статистичні підсумки Меморіалу Юста-2020

04.08.2020 11:26

У 127-ми матчах цьогорічного, вже 21-го за ліком традиційного турніру пам'яті видатного наставника львівських «Карпат» Ернеста Юста загалом забито 609 голів.

Із них 486  на груповому етапі, 65  в 1/16 фіналу, 40  в 1/8 фіналу, 12 у чвертьфіналі, 4 – у півфіналі та 2 – у фіналі. Таким чином середня результативність Меморіалу Юста-2020 становить 4,7 м'яча за гру.

Арбітри 47 разів призначали пенальті, з яких реалізовано 38. Окрім цього, зафіксовано 11 автоголів.

Загалом 18 разів команди грали внічию (з них 4 рази в 1/16, 2 в 1/8 фіналу, двічі у чвертьфіналі, по разу у півфіналі й фіналі, відповідно 10 разів на стадії плей-оф переможця довелося визначати в серії післяматчевих пенальті).

Лише в трьох поєдинках футболісти не забивали в основний ігровий час: «Старт» (Розворяни) – ФСК «Яворів» 0:0, «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Темп» (Відники) 0:0, «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) 0:0

Кращі бомбардири Меморіалу Ернеста Юста-2020:

Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ («Кар'єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір) – 11 голів;

Ігор БАЛУХ (ФК «Миколаїв»/ФК «Миколаїв-2») – 10 голів;

Руслан-Роман МАЙОВЕЦЬКИЙ («Високий Замок» Львів, СКК «Демня»/«Фенікс-Стефано» Підмонастир) – 9 голів;

Омар НАБІЗАДА («Юність» Верхня/Нижня Білка), Роман ГНАТІВ («Високий Замок» Львів, СКК «Демня»/«Фенікс-Стефано» Підмонастир, «Богун» Підзвіринець), Віталій ПАТУЛЯК (СКК «Демня»/«Фенікс-Стефано» Підмонастир, «Шпіляри») – по 8 голів;

Ігор СИНИШИН (ФК «Миколаїв»/ФК «Миколаїв-2»), Богдан КОГУТ («Шпіляри»), Степан ГІРСЬКИЙ («Юність» Гійче/Куликів, «Шпіляри», «Босота» Чорнушовичі) – по 7 голів;

Назар ПРОЦИК («Агрон-ОТГ» Великі Гаї, Тернопільська обл.), Сергій КИСЛЕНКО («Нива» Тернопіль) – по 6 голів;

Максим ФЕЩУК (СКК СКК «Демня»/«Фенікс-Стефано» Підмонастир), Максим ЗАБЛОЦЬКИЙ («Сокіл» Великі Глібовичі), Олег КУДЬ («Галичина» Великий Дорошів), Тарас ГІРСЬКИЙ («Босота» Чорнушовичі, «Шпіляри» Львів), Роман ПІДКІВКА («Шпіляри» Львів), Ярослав ВОЛОШИН («Сокіл» Золочів) – по 5 голів.