Стартує Прем'єр-ліга Львівщини!

04.08.2020 15:31

Під час традиційної зустрічі Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка з президентами футбольних клубів проведено жеребкування підгруп і календаря ігор Прем'єр-ліги Львівщини сезону 2020-го року.

Відповідно до жеребу сформовано дві підгрупи по 6 колективів у кожній, які зіграють між собою у два кола (вдома і на виїзді). Після цього по дві кращі команди з кожної шістки поміряються силами у півфіналі (вдома і на виїзді, А1-Б2, А2-1Б).

Фінал заплановано провести 24-го жовтня на нейтральному футбольному полі. Команди, які за підсумками двоматчевих протистоянь програють у півфіналі, зійдуться на нейтральному полі в дуелі за 3-тє місце.

1-ИЙ ТУР (базовий день 9-те серпня, початок матчів: 17:00)

Підгрупа А

МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка)

«Корміл» (Давидів) – ДЮШ «Львів» (гра запланована на резервний день – 19-те серпня)

ЛСК «Погонь» (Львів) – ФСК «Самбір»

Підгрупа Б

«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Миколаїв»

«Юність» (Гійче/Куликів) – СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів)

«Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир)

2-ИЙ ТУР (базовий день 16-те серпня, початок матчів: 17:00)

Підгрупа А

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – ФСК «Самбір»

ДЮШ «Львів» (Львів) – ЛСК «Погонь» (Львів)

МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Корміл» (Давидів)

Підгрупа Б

ФК «Миколаїв» – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир)

СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) – «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір)

«Гірник» (Новояворівськ) – «Юність» (Гійче/Куликів)

Наразі всі матчі відбуватимуться без глядачів (!) на трибунах і з дотриманням Тимчасових умов і Тимчасового протоколу організації протиепідемічних заходів під час проведення у Львівській області матчів чемпіонату, першості та розіграшу кубка серед аматорських команд в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Повний календар ігор буде опубліковано на нашому сайті згодом.
Заступник Голови Львівської Асоціації футболу, виконавчий директор ЛАФ Степан Понайда ознайомив керівників футбольних клубів із правилами безпеки, за якими проводитимуться матчі в умовах карантину.

«Цього року обласний чемпіонат із футболу пройде у скороченому режимі. Для мене важливо, щоби він відбувся. Дякую Львівській обласній державній адміністрації за допомогу у відновленні футбольних змагань у нашому регіоні. Як і торік, у чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини буде відеозйомка всіх поєдинків і прямі телевізійні трансляції центральних зустрічей», – наголосив Олександр Шевченко.

Президенти підтримали вимушений новий формат футбольного чемпіонату Львівської області.

«У період пандемії коронавірусу вже залишилося обмаль часу для проведення повноцінного чемпіонату, тож, на мою думку, цей формат цілком ефективний за таких умов. Як футболісти, так і вболівальники дуже скучили за улюбленою грою. Так, «Миколаїв» потрапив у доволі сильну підгрупу. Однак чим сильніші суперники, тим цікавіший футбол», – сказав у розмові з інформаційним центром ЛАФ президент «Миколаєва» Микола Оприск.

Новачки цьогорічної чемпіонської гонки  «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір), жидачівський «Пульс-Авангард» і давидівський «Корміл» обіцяють у ході змагань зіпсувати нерви своїм суперникам.

Зокрема, президент «Корміла» Ігор Пацула зазначив: «Ми готувалися до старту в Першій лізі Львівської області. Рішення про те, що гратимемо в Прем'єр-лізі прийняли буквально два дні тому. Відповідно зараз коригуємо плани підготовки нашої команди. Попросили перенести стартову гру «Корміла» на резервний день, щоби ввійти в кондиції і вдало дебютувати на новому рівні. Не маємо амбітних планів у прем'єрліговому чемпіонаті. Головне – виступити гідно й дати бій суперникам».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.