Чемпіон представив новачків

06.08.2020 16:08

Перед стартом чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області футбольний клуб «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок представив новачків команди.

Вихованець СДЮШОР «Карпати» (Львів), захисник Роман БІЛИЙ народився 8-го серпня 1999-го року. Його перший тренер – Роман Деркач. Білий виступав за «Карпати» U-19, рівненський «Верес» U-19, ФК «Львів» U-21. За «Юність» він виступатиме під номером 5.

«Моєму переходу в «Юність» посприяв помічник головного тренера Богдана Костика Тарас Данилюк. За «білками» я стежив раніше, тому про цю команду мав багато позитивної інформації. Дуже зрадів, що матиму можливість грати разом із футболістами, які понюхали пороху на найвищому рівні в Україні. Для мене це без перебільшення крок уперед та можливість у майбутньому перейти на професіональний рівень», – сказав Роман Білий у коментарі клубній прес-службі.

Вихованець УФК «Карпати», оборонець Микита ШАРАБУРА народився 7-го березня 1998-го року. Його перший тренер – Олег Родін. Виступав за такі команди: ФК «Миколаїв» (Перша ліга України), «Таврія» (Сімферополь, Друга ліга України). Виступаючи у Першій лізі за «Миколаїв», забив гол у ворота львівського «Руху». За «Юність» виступатиме під номером 25.

«Юність» – команда з професійним підходом до футболу. Якщо відверто, це мені дуже імпонувало. В мене був варіант приїхати до команди на перегляд, чим я скористався. Думаю, тут у мене буде все для кар’єрного росту», – поділився враженнями від свого переходу до розташування команди з Верхньої і Нижньої Білок Микита Шарабура.

Вихованець УФК «Карпати», півзахисник Володимир ВОЙТОВИЧ народився 12-го березня 1998-го року. Його перший тренер – Олег Родін. Захищав кольори «Карпат» U-19, «Карпат» U-21, «Руху» (Львів). За «Юність» гратиме під номером 77.

«Юність» – команда, яка, як на мене, вже перебуває на професіональному рівні. Радий, що знайшов порозуміння з тренерським штабом команди й опинився тут. Мене все влаштувало», – сказав Володимир Войтович.

Вихованець СДЮШОР «Карпати», півоборонець Андрій ЛЕБЕДЕНКО народився 9-го грудня 2001-го року. Його перший тренер – Роман Марич. Виступав за такі команди: «Карпати» U-17, «Гал-Кат» (Зубра). За «Юність» гратиме під номером 6.

«Тренерський штаб «Юності» цікавився мною, ще коли я грав за «Гал-Кат». Тож, отримавши пропозицію перейти до складу чемпіонів Львівщини, не думав ані миті. Це однозначно крок уперед», – зазначив Андрій Лебеденко.

Вихованець футбольного клубу «БРВ-ВІК» (Володимир Волинський), півзахисник Віталій РАВЛИК народився 13-го червня 2000-го року. Його перший тренер – Віктор Сквіра. Виступав за такі команди: БРВ-ВІК (Володимир-Волинський), «Енергетик» (Добротвір). В «Юності» в нього буде 20-ий ігровий номер.

«До «Юності» я потрапив після матчів за аматорську збірну Львівської області, яку очолює Богдан Костик. Думаю, саме ці матчі допомогли мені себе проявити свої найкращі якості. «Юність» – хороший варіант для продовження кар’єри», – сказав Віталій Равлик.

Вихованець футбольного клубу «Мункач» (Мукачево), півзахисник Олександр ФІТЕЛЬ народився 1-го грудня 2001-го року. Його перший тренер – Ігор Дідик. Виступав за такі команди: «Карпати» U-15, «Мункач» (Мукачево). За «Юність» гратиме під номером 29.

«Перехід у «Юність» – це шанс себе проявити в хорошій команді. Докладу максимум зусиль, щоби бути корисним команді», – зазначив Олександр Фітель.

Вихованець ДЮШ «Львів», голкіпер Володимир ФЕДИШИН народився 21-го вересня 2001-го року. Його перший тренер – Роман Манорик. Захищав кольори ДЮШ «Львів», «Динамо» (Львів U-19) та «Думна» (Ременів-Руданці).