1-ий тур Прем'єр-ліги Львівщини он-лайн

09.08.2020 17:00

Завершилися поєдинки першого туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-го року.

МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 0:3
У першому таймі перевага за "білками". В одному з епізодів нападник "Юності" Олег Шептицький після передачі партнера з флангу пробив головою у стійку.

На 29-ій хвилині матчу Андрій Курилишин із 22-ох метрів завдав більярдного удару, м'яч від стійки залетів у сітку воріт – 0:1.

Незадовго до свистка на перерву гра дещо вирівнялася.

На старті другого тайму воротар "Галичини" помилився під час уведення м'яча в гру. Олег Панасюк перехопив кулястого і віддав передачу Віталію Равлику, який реалізував вихід один на один із голкіпером – 0:2. Це перший гол Віталія за "Юність" в офіційних поєдинках.

До слова, Панасюк замінив Олега Шептицького, який під час зіткнення зі суперником отримав розсічення брови, тож одразу зі стадіону його повезли до лікарні. Здоров'я Олегу!

На 74-ій хвилині Олег Панасюк замкнув передачу Омара Набізади з кутового – 0:3.

Звучить фінальний свисток – чинний чемпіон Львівської області повертається з Дрогобича із 3-ма заліковими балами.
«Гірник» (Новояворівськ) – ФК «Миколаїв» 0:4
Фантастика! Вже на 70-ій секунді поєдинку найкращий бомбардир за підсумками минулого сезону Ігор Балух відкрив рахунок! Наразі гості попереду.

Не на жарт розлючені миколаївці! На 7-ій хвилині поєдинку 0:2 – після помилки захисників Григорій Баранець із лінії штрафної площі збільшив перевагу своєї команди.

Перед цим новачок "Гірника" Ярослав Писько накрутив декількох оборонців і пробив вище воріт.

На 41-ій хвилині футболісти "Миколаєва" в ході контратаки довели справу до 0:3 Іван Юськевич замкнув простріл Ігоря Балуха.

У другому таймі гості віддали ініативу супернику, які декілька разів небезпечно пробивали зі штрафного.

Гравець "Гірника" Володимир Хомин вийшов один на один із голкіпером, але пробив у нього.

0:4 Юрій Бердей реалізував пенальті.

Матч завершено.
«Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) 2:0
На 10-ій хвилині матчу господарі вийшли вперед: Назарій Малецький ударом головою замкнув подачу Костянтина Деревльова зі штрафного 1:0.

2:0 прямим ударом зі штрафного з 25-ти метрів забив Костянтин Деревльов.

Попри всі намагання гості так і не змогли забити. Цьогорічний новачок обласної "прем'єрки" створив сенсацію, обігравши одного із фаворитів сезону!
ЛСК «Погонь» (Львів) – ФСК «Самбір» 1:6
У Львові на стадіоні "Гарт" наразі позиційна боротьба без гострих моментів.

На 31-ій хвилині матчу гравець "Самбора" Юрій Фурта вискочив із-під захисників і парашутиком запустив кулястого у ворота – 0:1.

Невдовзі Микола Буй ударом у дотик замкнув передачу Фурти, подвоївши перевагу своєї команди – 0:2.

На 41-ій хвилині львів'яни у власній штрафній площі зіграли не за правилами проти Дмитра Деревецького. Відповідно арбітр Ярослав Леськів призначив пенальті, який потужним ударом у "дев'ятку" реалізував Буй – 0:3.

Перед самісіньким свистком на перерву самбірці довели справу до 0:4 після обрізки футболіста "Погоні" Івана Іжовського Фурта перехопив м'яч, вийшов один на один із голкіпером і прокинув шкіряного повз стража воріт команди зі Львова.

У дебюті другої половини зустрічі Микола Буй оформив хет-трик, замкнувши ногою замкнув передачу партнера з флангу – 0:5.

На 72-ій хвилині після подачі з кутового Деревецький шикарно пробив через себе, голкіпер парирував його удар, однак Юрій Фляк миттю вдало головою зіграв на добиванні – 0:6.

Господарі не залишили поля без голу престижу: на 83-ій хвилині нападник "Погоні" Роман Бойко вийшов один на один із голкіпером і пробив повз нього в кут воріт – 1:6.

«Юність» (Гійче/Куликів) – СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) 3:0
Перша атака хлопців із Куликова завершилася взяттям воріт: на 58-ій секунді гри Володимир Гудима результативно пробив у кут воріт 1:0.

На 10-ій хвилині поєдинку гості гостро виконали штрафний голкіпер "Юності" Микола Вороновський відбив удар суперника.

За мить новачок куликівського колективу Артур Теміров навісив зліва, Святослав Зубар двічі поспіль пробив у поперечину і стійку, а Ігор Богач у боротьбі із захисниками добив кулястого в сітку воріт 2:0.

На 25-ій хвилині активний Теміров пройшов лівим флангом і віддав передачу на Святослава Зубара, який замкнув її ударом у дотик 3:0

Знову небезпечна атака за участі Темірова, після якої Зубар не влучив у кут воріт.

Прохід Олега Максимика завершився кутовим, під час якого головою пробив Роман Бойко – м'яч розминувся з воротами.

Гострий момент на 37-ій хвилині створили гості! Воротар "Юності" Вороновський на виході невдало вибив кулястого, а його суперник перекинув сферу у ворота, проте Роман Бойко вибив м'яч із лінії воріт.

Під завісу першого тайму голкіпер команди з Жидачева Роман Герич урятував свою команду після удару Олега Мізерника.

У другій 45-хвилинці господарі продовжили тиск на ворота жидачівців. В одному з епізодів Мізерник вийшов на рандеву з голкіпером, однак не зміг його переграти.

Команди провели низку замін. Поступово гра заспокоїлася.

Голкіпер жидачівського колективу зіграв надійно після удару Мізерника.

Після помилки оборонців куликівську команду спершу врятував воротар, а згодом Роман Танечник вибив м'яч із лінії порожніх воріт.

Лунає фінальний свисток. У підсумку  переможне повернення Куликова в еліту обласного футболу!

Матч «Корміл» (Давидів) – ДЮШ «Львів» запланований на 19-те серпня.