Календар ігор Прем'єр-ліги Львівщини: перше коло

11.08.2020 11:54

До вашої уваги розклад матчів першого кола чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-го року.

ПІДГРУПА А

Перший тур

9 серпня – неділя

1. МФК «Галичина» Дрогобич – «Юність» Верхня/Нижня Білка   

2. «Корміл» Давидів – ДЮШ «Львів» (19.08.2020 р.)

3. ЛСК «Погонь» Львів – ФСК «Самбір» 

Другий тур

16 серпня – неділя 

4. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ФСК «Самбір» 

5. ДЮФШ «Львів» – ЛСК «Погонь» Львів  

6. МФК «Галичина» Дрогобич – «Корміл» Давидів  

Третій тур

23 серпня – неділя 

7. «Корміл» Давидів – «Юність» Верхня/Нижня Білка   

8. ЛСК «Погонь» Львів – МФК «Галичина» Дрогобич  (22.08.2020 р.)

9. ФСК «Самбір» – ДЮШ «Львів»

Четвертий тур

26 серпня середа 

10. «Юність» Верхня/Нижня Білка – ДЮШ «Львів»

11. МФК «Галичина» Дрогобич – ФСК «Самбір»

12.«Корміл» Давидів – ЛСК «Погонь» Львів  

П’ятий тур

30 серпня – неділя

13. ЛСК «Погонь» Львів – «Юність» Верхня/Нижня Білка

14. ФСК «Самбір»– «Корміл» Давидів

15. ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» Дрогобич


ПІДГРУПА Б

Перший тур

9 серпня – неділя

1. «Гірник» Новояворівськ – ФК «Миколаїв»     

2. «Юність» Гійче/Куликів – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів  

3. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир 

Другий тур

16 серпня – неділя 

4. ФК «Миколаїв» – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир

5. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі  

6. «Гірник» Новояворівськ – «Юність» Гійче/Куликів 

Третій тур

23 серпня – неділя 

7. «Юність» Гійче/Куликів – ФК «Миколаїв»     

8. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – «Гірник» Новояворівськ   

9. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів  

Четвертий тур

26 серпнясереда 

10. ФК «Миколаїв» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів  

11. «Гірник» Новояворівськ – СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир     

12. «Юність» Гійче/Куликів – «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір  

П’ятий тур

30 серпня – неділя

13. «Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – ФК «Миколаїв»   

14. СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир – «Юність» Гійче/Куликів   

15. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Гірник» Новояворівськ 

                         

вересня – середа. Резервний день.

2 вересня – середа. Кубок Львівської області, 1/8 фіналу.

Початок матчів о 17:00.