Перший тур
16 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
1. «Старт» Розворяни – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
2. «Сокіл» Золочів – «Темп-Думна» Відники/Ременів
3. «Богун» Броди – «Карпати» Кам’янка-Бузька
ПІДГРУПА Б
1. Лео-Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»
2. «Легінь» Брюховичі – ФОК «Городок»
3. «Вишня» Судова Вишня – «Газовик-Хуртовина» Комарно
ПІДГРУПА В
1. СКК «Пісочна» – СК «Нафтовик» Борислав
2. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Сокіл» Сокільники
3. «Скала» Стрий – «Зубр» Зубра (02.09.2020 р.)
Другий тур
23 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
4. ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів – «Карпати» Кам’янка-Бузька
5. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Богун» Броди
6. «Старт» Розворяни – «Сокіл» Золочів
ПІДГРУПА Б
4. ФСК «Яворів» – «Газовик-Хуртовина» Комарно (02.09.2020 р.)
5. ФОК «Городок» – «Вишня» Судова Вишня
6. «Лео-Кераміка» Львів – «Легінь» Брюховичі
ПІДГРУПА В
4. СК «Нафтовик» Борислав – «Зубр» Зубра
5. «Сокіл» Сокільники – «Скала» Стрий (22.08.2020 р., субота)
6. СКК «Пісочна» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
Третій тур
26 серпня – середа
ПІДГРУПА В
7. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СК «Нафтовик» Борислав
8. «Скала» Стрий – СКК «Пісочна»
9. «Зубр» Зубра – «Сокіл» Сокільники
27 серпня – четвер
ПІДГРУПА А
7. «Сокіл» Золочів – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
8. «Богун» Броди – «Старт» Розворяни
9. «Карпати» Кам’янка-Бузька – «Темп-Думна» Відники/Ременів
ПІДГРУПА Б
7.«Легінь» Брюховичі – ФСК «Яворів»
8. «Вишня» Судова Вишня – «Лео-Кераміка» Львів
9. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФОК «Городок»
Четвертий тур
30 серпня – неділя
ПІДГРУПА А
10. ФК «Запитів»Запитів/Новий Яричів – «Темп-Думна» Відники/Ременів
11. «Старт» Розворяни – «Карпати» Кам’янка-Бузька
12. «Сокіл» Золочів – «Богун» Броди
ПІДГРУПА Б
10. ФСК «Яворів» – ФОК «Городок»
11. «Лео-Кераміка» Львів – «Газовик-Хуртовина» Комарно
12.«Легінь» Брюховичі – «Вишня» Судова Вишня
ПІДГРУПА В
10. СК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Сокільники
11. СКК «Пісочна» – «Зубр» Зубра
12. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Скала» Стрий (29.08.2020 р., субота)
2 вересня – середа. Резервний день
П’ятий тур
6 вересня – неділя
ПІДГРУПА А
13. «Богун» Броди – ФК «Запитів» Запитів/Новий Яричів
14. «Карпати» Кам’янка-Бузька – «Сокіл» Золочів
15. «Темп-Думна» Відники/Ременів – «Старт» Розворяни
ПІДГРУПА Б
13. «Вишня» Судова Вишня – ФСК «Яворів»
14. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Легінь» Брюховичі
15. ФОК «Городок» – «Лео-Кераміка» Львів
ПІДГРУПА В
13. «Скала» Стрий – СК «Нафтовик» Борислав (05.09.2020 р., субота)
14. «Зубр» Зубра – ФК «Ходорів/Вовчатичі»
15. «Сокіл» Сокільники – СКК «Пісочна»