Статистичні виміри 6-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

10.09.2020 12:06

У шостому турі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-го року загалом забито 18 м'ячів.

Із них 2 з пенальті і 11 у перших таймах. Таким чином середня результативність шостого ігрового дня становить 3 голи за гру.

Отож, у чемпіонаті футболісти вже 117 разів розписувалися у воротах суперників (із них 18 разів із пенальті, два 11-метрові штрафні не реалізовано; 65 голів забито у перших 45-хвилинках). У першому турі був 21 гол, у другому 15, у третьому 14, у четвертому 29, у п'ятому 20.

Найшвидшим голом у звітному турі на 6-ій хвилині матчу проти львівської «Погоні» відзначився гравець «Самбора» Максим Дрига. Найбільшу кількість голів футболісти забили в поєдинку «Юність» Верхня/Нижня Білка МФК «Галичина» Дрогобич (5:1).

Дублі у звітний ігровий день оформили Володимир Гладкий, Омар Набізада (обоє «Юність» Верхня/Нижня Білка) та Ярослав Кінаш («Юність» Гійче/Куликів).

Раніше двома голами в одній зустрічі відзначалися Святослав Зубар («Юність» Гійче/Куликів), Ігор Балух (ФК «Миколаїв»), Володимир Гладкий («Юність» Верхня/Нижня Білка), Костянтин Деревльов («Кар'єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір), Юрій Фурта, Максим Дрига (обоє  ФСК «Самбір»), Максим Фещук (двічі) та Остап Міщук (обоє СКК «Демня-Фенікс»), Володимир Хомин («Гірник» Новояворівськ). Гравець самбірської команди Микола Буй – автор наразі єдиного хет-трику.

За стартові шість турів арбітрам 4 рази довелося витягати з кишені червону картку.
Бомбардири Прем'єр-ліги Львівської області сезону 2020-го року:
6 забитих м’ячів – Юрій ФУРТА (ФСК «Самбір»), Святослав ЗУБАР («Юність» Гійче/Куликів), Володимир ГЛАДКИЙ («Юність» Верхня/Нижня Білка);

5 забитих м’ячів – Ігор БАЛУХ (ФК «Миколаїв»), Максим ФЕЩУК (СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир);

4 забиті м’ячі – Микола БУЙ (ФСК «Самбір»), Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ («Кар'єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір), Олег ПАНАСЮК («Юність» Верхня/Нижня Білка);

3 забиті м’ячі – Тарас РУДАВЕЦЬ (МФК «Галичина» Дрогобич), Максим ДРИГА (ФСК «Самбір»), Назар СЕНИШИН («Корміл» Давидів);

2 забиті м’ячі – Володимир ГУДИМА, Артур ТЕМІРОВ, Ярослав КІНАШ (троє «Юність» Гійче/Куликів), Омар НАБІЗАДА («Юність» Верхня/Нижня Білка), Остап МІЩУК, Віталій ПАТУЛЯК, Руслан-Роман МАЙОВЕЦЬКИЙ (троє СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир), Роман БОЙКО (ЛСК «Погонь» Львів), Володимир ХОМИН («Гірник» Новояворівськ).

Після цього туру 25-ий матч у Прем'єр-лізі Львівщини провів арбітр Юрій Можаровський, Олександр Шандор 75-ий, Василь Верблянський  95-ий, асистент арбітра Роман Любінець – 15-ий.