Кубок аматорів: «Демня-Фенікс» vs «Карпати»

15.09.2020 15:29

У середу, 16-го вересня, футболісти спортивно-культурного клубу «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) на стадіоні імені Віталія Кузіва в Демні зіграють перший матч попереднього етапу Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону-2020/2021.

Наші хлопці поміряються силами з чинним бронзовим призером чемпіонату Івано-Франківської області – ФК «Карпати» Брошнів-Осада (на фото внизу). Звітна зустріч розпочнеться о 17:00.

Цей поєдинок судитиме арбітр із Чернівецької області Євген Маковій, якому на лініях допомагатимуть асистенти Мілош Петріч (Чернівці) та Андрій Касаткін (Ужгород). Четвертий арбітр: Сергій Валенко (Львів). Спостерігач арбітражу: Олександр Троцюк (Луцьк).
Брошнів-осадські «Карпати» – чемпіон Івано-Франківської області (2014-го року), 4-разовий срібний призер чемпіонату області (в сезонах 1965-го, 2015-го, 2016-го та 2018/2019-го), 6-ти разовий бронзовий призер чемпіонату області (сезони 1963, 1964, 1974, 2013, 2017/2018, 2019/2020), 3-разовий володар Кубка Івано-Франківщини (1964, 1965, 2019/2020), 2-разовий фіналіст Кубку Івано-Франківської області (2014, 2017/2018).

«Інформації про нашого найближчого суперника в Кубку аматорів України обмаль. Знаємо, що це досвідчена команда, яка перебуває на провідних ролях на Івано-Франківщині. В усіх турнірах у нас одне завдання – перемагати в кожній грі. В жодному разі не можна грати так безхарактерно, як ми зіграли минулої неділі у протистоянні з «Миколаєвом», особливо в першому таймі. Аби досягти успіху, нам потрібно проявити на футбольному полі бійцівські якості і самовіддачу. Без докладання зусиль нічого не здобудеш. На жаль, у дуелі з «карпатівцями» нам не допоможе голкіпер Назарій Лазарський, який отримав струс мозку в зустрічі з миколаївцями й розсічення брови (довелося накласти йому декілька швів), і нападник Остап Міщук», – розповів інформаційному центру Львівської Асоціації футболу головний тренер СКК «Демня-Фенікс» Степан Михальчук.

Наставник «Карпат» Василь Качур, який на днях очолив «карпатівців», зазначив: «Чемпіонат Львівської області високого рівня. «Демня-Фенікс» – гідний суперник, доволі хороший колектив за підбором виконавців. Тут є виконавці, які понюхали пороху на професіональному рівні. Ми не планували виступати в Кубку України серед аматорів, однак, згідно з регламентом, зобов'язані взяти в ньому участь як чинний володар Кубка області. Для нас це перший такий досвід. Наша команда – сплав молодості і досвіду.(серед досвідчених гравців екс-футболісти івано-франківського «Прикарпаття» Володимир Боришкевич та Андрій Громоляк). Усі в обоймі. Майже наполовину змінили склад команди. Насамперед робимо ставку на чемпіонат Івано-Франківщини, що має розпочатися у другій половині вересня. Ми ще не готові фізично, нам не вистачає зіграності. Провели лише два тренування і два спаринги. Приємно зіграти проти «Демні-Фенікса», цікаво подивитися себе на фоні цього суперника».

Матч-відповідь між «Демнею-Феніксом» і брошнів-осадськими «Карпатами» в Кубку України серед аматорів заплановано на середу, 23-тє вересня.