Кубок аматорів: нічия «Демні-Фенікса» і «Карпат»

16.09.2020 20:38

У першому матчі попереднього етапу Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону-2020/2021 об'єднана команда Демні і Підмонастиря розписала в рідних стінах мирову з чинним бронзовим призером чемпіонату Івано-Франківської області – брошнів-осадськими «Карпатами».

СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) – «Карпати» (Брошнів-Осада) 1:1
Голи: Барабаш (38) – Воробець (68).
«Демня-Фенікс»: Литвин Назар, Литвин Ігор, Михальчук Ростислав, Бариляк Руслан, Радюк Тарас, Барабаш Віктор (Майовецький Руслан-Роман, 60), Дорошенко Валерій, Демків Тарас (Шандра Олег, 54), Багдай Роман (Голубка Юрій, 69), Патуляк Віталій (Репета Юрій, 60), Фещук Максим
Головний тренер: Степан Михальчук.
«Карпати»: Семенів Юрій, Гладенький Віталій, Соколовський Назар, Громоляк Андрій, Семчук Ярослав, Боришкевич Володимир (Покачайло Ромуальд, 19), Солдатенко Олександр (Гладенький Юрій, 69), Воробець Тарас, Луцький Андрій (Фелик Олександр, 52), Гуменюк Назар (Пілянський Богдан, 61), Романишин Ростислав (Христонько Володимир, 56)
Головний тренер: Василь Качур.
Попередження: Литвин Ігор (67).
Вилучення: Бариляк (76, позбавлення команди суперника очевидної можливості забити гол).
Стадіон імені Віталія Кузіва, Демня.
В першому таймі господарі володіли перевагою й створили чимало гострих моментів, але голкіпер «Карпат» Юрій Семенів зіграв надійно. Особливо активним був Віктор Барабаш, який на 38-ій хвилині поєдинку виграв верхову боротьбу й ударом головою замкнув передачу Ігоря Литвина на дальню стійку – 1:0.

Здавалося, невдовзі «фенікси» збільшать свою перевагу, однак у другій половині зустрічі вони пропустили. На 68-ій хвилині Тарас Воробець прямим ударом зі штрафного майже з 30-ти метрів поцілив у кут воріт колективу зі Львівщини – 1:1. Згодом «карпатівець» Володимир Христонько вирвався на оперативний простір, а Руслан Бариляк збив його й отримав від арбітра червону картку за «фол останньої надії».

Навіть у меншості підопічні Степана Михальчука мали можливіть, аби вирвати перемогу, проте воротар перевів м'яч на кутовий після хорошого удару досвідченого Максима Фещука зі штрафного.

Тож усе вирішиться в матчі-відповіді в середу, 23-го вересня, на Івано-Франківщині.