«Львів» загубив очки в Києві

19.09.2020 22:27

У третьому турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» в меншості поступилися на виїзді київському «Динамо».

«Динамо» (Київ) – ПФК «Львів» 3:1
Голи: Циганков (48 з пен.); Шапаренко (87); Супряга (90+5) Челіч (62).
«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Сидорчук, 46), Цитаїшвілі (Циганков, 46), Леднєв (Буяльський, 46), Вербич (Кравець, 67), Супряга
«Львів»: Литовченко, Челіч, Клименчук, Міхоубі, Кравчук, Борзенко, Айнсалу, Кошман (Велвеш, 75), Грисьо (Комарець, 64), Філіпе, Нич (Романчук, 88)
Вилучення: Міхоубі (83, друге попередження).
У дебюті другого тайму Єгор Клименчук збив у власній штрафній площі Владислава Супрягу  арбітр призначив пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Віктор Циганков  1:0. Невдовзі львів'яни зрівняли рахунок: на 62-ій хвилині гри Макс Челіч удало зіграв на добиванні  1:1.

На 83-ій хвилині гості залишилися в меншості: другу жовту картку отримав Маруан Міхоубі. Кияни скористалися чисельною перевагою. Спершу Микола Шапаренко вразив ворота прямим ударом зі штрафного – 2:1, а потім він вивів на ударну позицію Супрягу – 3:1.

У наступному турі «Львів» прийме в рідних стінах луганську «Зорю».