Кубок аматорів: «Демня-Фенікс» іде далі!

23.09.2020 20:43

У матчі-відповіді попереднього етапу Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону-2020/2021 футболісти спортивно-культурного клубу «Демня-Фенікс» здобули вольову перемогу над чинним бронзовим призером чемпіонату Івано-Франківської області – брошнів-осадськими «Карпатами».

«Карпати» (Брошнів-Осада) – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) 2:3
Голи: Христонько (22); Гуменюк (65) – Михальчук (63); Фещук (87 з пен.); Репета (90+1).
«Карпати»: Семенів Юрій, Громоляк Андрій, Соколовський Назар, Семчук Ярослав, Гладенький Віталій, Гладенький Юрій (Фелик Олександр, 46), Солдатенко Олександр, Воробець Тарас (Луцький Андрій, 74), Пілянський Богдан, Гуменюк Назар, Христонько Володимир
«Демня-Фенікс»: Литвин Назар, Багдай Роман, Михальчук Ростислав, Радюк Тарас, Павлюх Іван, Барабаш Віктор, Дорошенко Валерій, Шандра Олег (Литвин Ігор, 70), Патуляк Віталій (Демків Тарас, 79), Майовецький Руслан-Роман (Репета Юрій, 72), Фещук Максим (Вербний Володимир, 90+2)
У середині першого тайму Володимир Христонько ударом головою замкнув передачу партнера – 1:0. У другому таймі капітан гостей Ростислав Михальчук після передачі Віктора Барабаша зрівняв рахунок – 1:1.

За мить господарі заробили пенальті, який реалізував Назар Гуменюк – 2:1. Під кінець зустрічі «Демня-Фенікс» Максим Фещук влучно пробив з 11-метрової позначки – 2:2, а в компенсований час Юрій Репета забив переможний м'яч – 2:3.

Таким чином за підсумком двох поєдинків у наступний етап вийшла об'єднана команда Демні і Підмонастиря (перша гра завершилася з результатом 1:1).